تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۴۴:۲۴
کد خبر : 15017

عباس پاپی :نماینده دزفول ازدریافت یارانه انصراف داد

به گزارش دزنا ۲۴ ˈ عباس پاپی زاده ˈ روز یکشنبه افزود: مردم درثبت نام برای دریافت مرحله دوم یارانه آزاد هستند اما اگر کسی تمکن مالی دارد بهتر است از دریافت یارانه انصراف دهد. وی با تأکید بر اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری گفت:طبق فرمایشات مقام معظم رهبری همه باید به دولت کمک […]

به گزارش دزنا ۲۴ ˈ عباس پاپی زاده ˈ روز یکشنبه افزود: مردم درثبت نام برای دریافت مرحله دوم یارانه آزاد هستند اما اگر کسی تمکن مالی دارد بهتر است از دریافت یارانه انصراف دهد.

وی با تأکید بر اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری گفت:طبق فرمایشات مقام معظم رهبری همه باید به دولت کمک کنند لذا افرادی که نیازی به دریافت این یارانه ندارند، از دریافت آن خودداری کنند.

پاپی زاده با اشاره به آغاز مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها در کشور در روزهای اخیر افزود: کشور در برهه کنونی در حال قدم گذاشتن در وادی جدیدی است و کمک به دولت باید سرلوحه همه امور باشد که انصراف از دریافت یارانه هم به دولت کمک می کند و هم موجب تقویت پایه های اقتصاد نظام و انقلاب اسلامی می شود.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی رقم یارانه نقدی را بسیار کلان خواند و گفت:این رقم که دوبرابر بودجه عمرانی یک سال کشوراست می تواند به سایر بخش ها کمک کند.

وی از افرادی که نیازی به دریافت یارانه ندارند خواست از گرفتن آن انصراف دهند تا دولت و نظام جمهوری اسلامی در توسعه اقتصادی، توزیع درست عدالت در کشور، اجرای سیاست های عمرانی و بهداشت و درمان ودیگر حوزه ها موفق باشد.

اشتراک مطلب با :
  1. بچه چولیان Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    ما به پیروی از حضرتعالی از گرفتن یارانه انصراف می دهیم.منتها اشکال کار این است نمی دانند به کی بدهند،از کی بگیرند!مطلب جالبی پیش امد،به من سبد تعلق گرفت،به کارگری که حقیقا نیاز داشت تعلق نگرفت،شروع به بد بیراه گفتند کرد! سبد با دومرغ کت کلفت گذاشتم جلوش گفتم تناول بفرما،همین حرکت را بقیه همکارا انجام دادند.نتیجه ؟انها سبد هایشان راجلو ایشان گذاشتن که حداقل نفرین هایش قطع بشود.از روز به بعد ایشون سر ساعت سر کار نمی اید.تا کوچکترین مشکلی داشته باشد شروع به نفرین کردن می کند!ما جمله سریعا به خواهش های مختلفش تن داده و انجام می دهیم تایدفعه بلا اسمانی سر نه سبد کالا،ونه سر یارانه بیاد.بلا دور انوقت اقتصاد سقط می کند،و….