تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۸:۲۴:۲۲
کد خبر : 15006

عملیات اجرایی احداث کارخانه قند دزفول در دست پیگیری است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، عباس پاپی زاده ˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارما افزود:این کارخانه به عنوان کارخانه ای جدید در تولید قند در محدوده جغرافیایی شهرستان دزفول احداث می شود. وی از تمایل بخش خصوصی برای مشارکت و سرمایه گذاری در احداث این کارخانه خبر داد و اظهار […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، عباس پاپی زاده ˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارما افزود:این کارخانه به عنوان کارخانه ای جدید در تولید قند در محدوده جغرافیایی شهرستان دزفول احداث می شود.

وی از تمایل بخش خصوصی برای مشارکت و سرمایه گذاری در احداث این کارخانه خبر داد و اظهار کرد:در این راستا با سرمایه گذاران بخش خصوصی و غیر خصوصی مذاکره شده و موافقت های اولیه صورت گرفته است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک شاهد آغاز عملیات اجرایی کارخانه قند دزفول باشیم.

وی خاطر نشان کرد:این کارخانه هیچگونه ارتباطی با کارخانه قند سابق واقع در جاده دزفول – شوش نداشته و کارخانه مذکور در محدوده جغرافیایی شهرستان دزفول احداث و راه اندازی می شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ، راه اندازی کارخانه قند دزفول را گامی در راستای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه دانست و گفت:شهرستان دزفول با وجود پتانسیل بالا در بخش کشاورزی ، ظرفیت لازم برای احداث این کارخانه را دارد.

تقویت بخش صنعت و حمایت از واحدهای تولیدی و نیز راه اندازی کارخانجات تولیدی از نیازهای جدی منطقه شمال خوزستان برای ایجاد فرصت های شغلی جدید و رونق اقتصادی این منطقه است.

ایرنا

اشتراک مطلب با :
  1. شهروز Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    درود بر شرف و غیرت و پشتکار جناب مهندس پاپی