تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۹:۵۶:۵۵
کد خبر : 14996

قاتل جوان دزفولی دستگیر شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،  فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول روز پنجشنبه در تشریح چگونگی وقوع این حادثه اعلام کرد:در بامداد روز سیزدهم فروردین ماه جاری تعدادی جوان مجرد که به منظور تفریح در بیشه حمید آباد اقدام به بر پایی چادر کرده بودند به دلایلی با تعدادی جوان دیگر درگیر شدند. در این […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،  فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول روز پنجشنبه در تشریح چگونگی وقوع این حادثه اعلام کرد:در بامداد روز سیزدهم فروردین ماه جاری تعدادی جوان مجرد که به منظور تفریح در بیشه حمید آباد اقدام به بر پایی چادر کرده بودند به دلایلی با تعدادی جوان دیگر درگیر شدند.

در این درگیری یکی از طرف های دعوا با استفاده از سلاح جنگی کلانشینکف اقدام به تیر اندازی به سمت مقابل کرد و جوانی ۲۸ ساله به نام ˈق _ م ˈ را به قتل رساند.

فرد قاتل و همدستانش قبل از رسیدن ماموران انتظامی به محل حادثه در تاریکی شب متواری شدند که در این راستا با انتقال جسد به پزشکی قانونی و بررسی صحنه قتل ، تحقیقات گسترده کار آگاهی شهرستان به منظور شناسایی و دستگیری افراد متواری آغاز شد.

بنا به اعلام این فرماندهی با تلاش و سرعت عمل ماموران جنایی پلیس آگاهی ،مخفی گاه متهمان در یکی از مناطق حاشیه ای دزفول شناسایی و در عملیاتی ضربتی فرد قاتل مسلح به هویت ˈع -ا ˈ ۲۴ ساله به همراه دو نفر از همدستانش دستگیر شد.

در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه جنگی کلانشینکف که در صحنه قتل استفاده شده بود کشف گردید.

فرد قاتل و همدستانش با اعتراف به قتل پس از تکمیل پرونده و مستندات قانونی تحویل مراجع قضایی شدند

اشتراک مطلب با :