تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۰:۳۰:۲۸
کد خبر : 14974

نگاه منفی به حاشیه ها باعث شده برخی مناطق و محله های دزفول محروم باشند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” حبیب الله آصفیˈ روز چهارشنبه در نخستین نشست کمیسیون امور بانوان فرمانداری در سالن جلسات فرمانداری ویژه دزفول افزود:دزفول ظرفیت های فراوانی در تولید محصولات مختلف زراعی از جمله زعفران،کیوی و دانه های روغنی و حتی پسته دارد. وی گفت:در خصوص تولیدمحصول پسته در دزفول مذاکراتی صورت گرفته […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” حبیب الله آصفیˈ روز چهارشنبه در نخستین نشست کمیسیون امور بانوان فرمانداری در سالن جلسات فرمانداری ویژه دزفول افزود:دزفول ظرفیت های فراوانی در تولید محصولات مختلف زراعی از جمله زعفران،کیوی و دانه های روغنی و حتی پسته دارد.

وی گفت:در خصوص تولیدمحصول پسته در دزفول مذاکراتی صورت گرفته و اقداماتی در دست بررسی است که امیدواریم در آینده نزدیک نتیجه بخش باشد ضمن اینکه در خصوص صادرات محصولات زراعی دزفول به روسیه نیز رایزنی هایی صورت گرفته و مقدمات برای صادرات فراهم شده است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با انتقاد از متمرکز شدن امکانات در مرکز شهر دزفول گفت:نگاه منفی به حاشیه ها باعث شده برخی مناطق و محله های دزفول محروم باشند که باید خدمات دولت در مناطق محروم نیز نمود پیدا کند و شاهد رعایت اعتدال در ارائه امکانات به مناطق مختلف شهر باشیم.

آصفی راه اندازی پیست اسکی،راه اندازی پرواز دزفول – مشهد از طریق فرودگاه دزفول و توجه به تفریحات سالم را از جمله نیازهای شهرستان دزفول عنوان کرد و گفت:بانوان دزفول در طراحی،خطاطی،مجسمه سازی و دیگر صنایع دستی آثار برجسته ای دارند که این آثار باید با تقویت مالی وفروش خوب برجسته شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود:متاسفانه برخی افراد در جامعه شهری با فرهنگ روستایی زندگی می کنند که باید در این خصوص آموزش های شهروندی به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.

وی اظهار داشت:برخی شهرهای جدید دزفول چهره شهر دارند ولی در آنها آموزش شهروندی ارائه نشده است.

آصفی دزفول را یک ابر شهر در سطح ملی دانست وگفت:انجمن دزفول شناسی باید تا حد امکان تقویت و به زیبایی های دزفول در حوزه های مختلف از جمله هنر و اندیشه پرداخته شود.

کارشناس امور بانوان فرمانداری ویژه دزفول نیز در این نشست با اشاره به نیازهای بانوان در شهرستان دزفول گفت:تکمیل استخر ویژه بانوان در بوستان علی کله ،احداث بوستان ویژه بانوان ،احداث بازارچه خوداشتغالی ویژه بانوان و تغییر ساعات کاری بانوان در اداره ها از جمله مهمترین مطالبات بانوان دزفولی است که در سال های گذشته به آنها پرداخته شده و اکنون نیازمند پیگیری وحمایت است.

ˈ عصمت سرداری زاده ˈ با اشاره به هفته گرامیداشت مقام زن از ۳۰ فروردین ماه تا پنجم اردیبهشت ۱۳۹۳گفت:جشن ویژه روز زن در یکی از بوستان های شهر برگزار می شود.

وی از اعضای کمیسیون امور بانوان فرمانداری خواست برنامه های هفته زن را ارائه دهند.

در این نشست در خصوص مشکلات بانوان معلول و بانوان خانواده شاهد بحث وتبادل نظر شد

اشتراک مطلب با :