تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۳:۳۱:۵۵
کد خبر : 14958

حمله به بانوی محجبه در شوشتر

در حادثه ایی تلخ و نادر تعدادی از موتورسواران اراذل و اوباش در شوشتر که شلوار کُردی مشکی نیز به پا داشتند به یک بانوی محجبه حمله کردند . این حادثه تلخ و ناراحت کننده در جنب بیمارستان والفجر و روبروی داروخانه دکتر طاهری رخ داد که جمعی از موتورسواران اراذل و اوباش که به […]

در حادثه ایی تلخ و نادر تعدادی از موتورسواران اراذل و اوباش در شوشتر که شلوار کُردی مشکی نیز به پا داشتند به یک بانوی محجبه حمله کردند .

این حادثه تلخ و ناراحت کننده در جنب بیمارستان والفجر و روبروی داروخانه دکتر طاهری رخ داد که جمعی از موتورسواران اراذل و اوباش که به صورت گروهی حرکت می کردند به یک بانوی محجبه که از خودرو پیاده شده بود حمله و چادر مشکی وی را از سرش کشیده و با قهقهه و عربده از صحنه متواری شدند .

گزارش این حادثه تلخ به پلیس ۱۱۰ شوشتر اطلاع و موضوع جهت دستگیری موتورسواران اراذل و اوباش در دستور کار نیروی انتظامی شوشتر قرار گرفته است .

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوشتر در این خصوص گفت : امروز از خبر حمله موتورسواران اراذل و اوباش به یک بانوی محجبه در شوشتر اطلاع کسب نمودیم و موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت .

سرهنگ صادق تاجی پور افزود : نیروی انتظامی به شدت با این موتورسواران شرور و اراذل و اوباش برخورد خواهد نمود و به موتورسواران شرور اجازه ناامنی به شهروندان و بانوان را نخواهد داد .

فرمانده نیروی انتظامی شوشتر خاطرنشان نمود : از شهروندان می خواهیم هرگونه اطلاعات و اخباری از این موتورسواران اراذل و اوباش در دست دارند به پلیس ۱۱۰ گزارش نمایند تا موضوع به صورت جدی پیگیری گردد .

 
پیک شوشتر

اشتراک مطلب با :