تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۳:۲۳:۱۶
کد خبر : 14950

طرح راه اندازی تالار بورس در دزفول در دست بررسی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ˈعباس پاپی زادهˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگارما افزود:در نشست با مدیران ذیربط ظرفیت های شهرستان دزفول در بخش های مختلف مطرح شده ضمن اینکه تیم کارشناسی برای ظرفیت سنجی به دزفول سفر کرد. وی افزود:در این راستا امروز نشست جمع بندی نهایی پیگیری های […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ˈعباس پاپی زادهˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگارما افزود:در نشست با مدیران ذیربط ظرفیت های شهرستان دزفول در بخش های مختلف مطرح شده ضمن اینکه تیم کارشناسی برای ظرفیت سنجی به دزفول سفر کرد.

وی افزود:در این راستا امروز نشست جمع بندی نهایی پیگیری های صورت گرفته با حضور رییس سازمان بورس ایران در تهران برگزار و راه اندازی تالار منطقه ای بورس اوراق بهادار در دزفول وارد گام بعدی می شود.

پاپی زاده افزود:با توجه به ظرفیت های قابل توجه شهرستان دزفول و امکان سرمایه گذاری در این شهرستان ، زمینه مناسبی برای راه اندازی بورس در دزفول فراهم شده است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:با راه اندازی بورس اوراق بهادار در دزفول ، برای نخستین بار تالار منطقه ای بورس در یک شهرستان راه اندازی خواهد شد که این اقدام در توسعه بازار سهام و سهامداری موثر خواهد باشد.

وی ابراز امیدواری کرد با راه اندازی این تالار مردم بتوانند با سرمایه گذاری در بورس آشنا شده و منابع مالی با کمک مردم تامین و بخشی ازسپرده گذاری مردم دزفول در بانک ها که رقم قابل توجه ای است به سمت بورس هدایت شود

اشتراک مطلب با :