تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۲:۴۱
کد خبر : 14934

عملیات احداث پارک خانواده در جنوب دزفول بعلت اختلاف نظربا اداره اوقاف متوقف شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”  در حالیکه عملیات احداث بوستان خانواده در جنوب دزفول و در محل سابق باغ فلاحت روز دوشنبه یازدهم فروردین ماه با کاشت نهال توسط شهرداری دزفول آغاز شد ، احداث این بوستان شهری با ریشه کن شدن نهال ها متوقف گردید. معاون ثبتی اداره اوقاف و امور خیریه […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”  در حالیکه عملیات احداث بوستان خانواده در جنوب دزفول و در محل سابق باغ فلاحت روز دوشنبه یازدهم فروردین ماه با کاشت نهال توسط شهرداری دزفول آغاز شد ، احداث این بوستان شهری با ریشه کن شدن نهال ها متوقف گردید.

معاون ثبتی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دزفول روز شنبه  گفت:درختکاری شهرداری دزفول در باغ فلاحت دزفول بدون اخذ مجوز لازم از اداره اوقاف وامور خیریه صورت گرفته است.

ˈقدرت سروشیانˈ افزود:باغ فلاحت دزفول از سالها پیش توسط یک خیر وقف و در اختیار اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دزفول قرار گرفت.

وی اظهار داشت:در نشستی که با حضور شهردار دزفول و رییس اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان برگزار شد موضوع احداث پارک خانواده در محل باغ فلاحت مطرح شد.

وی گفت:پس از توافق صورت گرفته مقرر شد پس از اخذ مجوز از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه خوزستان ، شهرداری نسبت به احداث بوستان خانواده در این محل اقدام کند اما شهرداری دزفول پیش از اخذ این مجوز اقدام به کاشت ۵۰۰ اصله درخت در باغ فلاحت کرد که اعتراض اداره اوقاف را به دنبال داشت.

مسوول روابط عمومی شهرداری دزفول نیز گفت:در نشست مشترک شهردار و رییس اداره اوقاف و امور خیریه دزفول توافق ضمنی (شفاهی) در خصوص احداث بوستان خانواده در محل باغ فلاحت سابق صورت گرفت.

ˈامیر قنبرزادهˈ افزود:از آنجا که در فصل درختکاری بسر می بریم شهرداری دزفول به منظور استفاده بهینه از این فرصت ، اقدام به کاشت نهال در زمین باغ فلاحت به منظور سرسبزی محل نمود تا مقدمات احداث بوستان خانواده در این منطقه فراهم شود

اشتراک مطلب با :