تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۰:۲۲
کد خبر : 14932

فیلم کوتاه هنرمند دزفولی به جشنواره بین المللی راه یافت

کارگردان این فیلم کوتاه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاردزنا  افزود:این فیلم کوتاه به بخش مسابقه بیست ونهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه BLACK آلمان راه یافت که از ۱۷ تا ۲۱ اردیبشهت ماه در این جشنواره اکران می شود. سید مرتضی سبزقبا گفت:این فیلم کوتاه همزمان در بخش مسابقه بیست و چهارمین […]

کارگردان این فیلم کوتاه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاردزنا  افزود:این فیلم کوتاه به بخش مسابقه بیست ونهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه BLACK آلمان راه یافت که از ۱۷ تا ۲۱ اردیبشهت ماه در این جشنواره اکران می شود.

سید مرتضی سبزقبا گفت:این فیلم کوتاه همزمان در بخش مسابقه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه MEDIAWAVE مجارستان که از نهم تا ۱۳ اردیبهشت ماه در مجارستان برگزار می شود نیز حضور دارد.

وی افزود:این فیلم در مدت ۱۵ دقیقه در تپه ها و دره های صعب العبور شهرستان دزفول فیلمبرداری شده و روایتگر زندگی مردمانی است که در طول ۸ سال، با شکیبایی و بردباری بی مانندشان پایداری نمودند و در برابر جنگی ناخواسته و نابرابر کمر خم نکردند و سر فرود نیاوردند.

کارگردان این فیلم کوتاه افزود:این فیلم کوتاه پیش از این در نهمین جشنواره بین المللی فیلم لهستان، سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه هندوستان و در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه مجارستان نیز حضور داشته است.

سبزقبا گفت:علیرضا خداداد، عظیم سبزقبا، مهدی شریفی، علیرضا کلیددار، فاطمه سیاح طرفی و علی نوری در این فیلم کوتاه ایفای نقش کرده اند و حوزه هنری استان خوزستان نیز تهیه و تولید این فیلم را برعهده داشته است.

بیست و نهمین جشنواره ی بین المللی فیلم کوتاه BLACK آلمان، میزبان یازده فیلم از سینمای ایران است

اشتراک مطلب با :