تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۶:۳۹
کد خبر : 14929

اسکان ۱۰۶ هزار مسافر نوروزی در مدارس و کمپ نوروزی شهرداری دزفول

مسوول ستاد نوروزی فرهنگیان دزفول روز شنبه در گفت وگو با خبرنگارما افزود:۶۶ آموزشگاه برای اسکان میهمانان نوروزی در شهرستان دزفول در نظر گرفته شد که در گروههای الف ،ب و ج برای اسکان میهمانان نوروزی تجهیز شدند. ˈ رحیم پور صادقˈ افزود:تعداد ۶۶ هزار و ۸۹۱ نفر روز میهمان نوروزی از ۲۸ اسفندماه گذشته […]

مسوول ستاد نوروزی فرهنگیان دزفول روز شنبه در گفت وگو با خبرنگارما افزود:۶۶ آموزشگاه برای اسکان میهمانان نوروزی در شهرستان دزفول در نظر گرفته شد که در گروههای الف ،ب و ج برای اسکان میهمانان نوروزی تجهیز شدند.

ˈ رحیم پور صادقˈ افزود:تعداد ۶۶ هزار و ۸۹۱ نفر روز میهمان نوروزی از ۲۸ اسفندماه گذشته تا ۱۳ فروردین ماه در این مدارس اسکان داده شدکه از این تعداد سه هزار و ۷۵ نفر روز از این میهمانان غیرفرهنگی،۵۹ هزار و ۵۹۰ نفر روز فرهنگی و چهار هزار و ۲۲۶ نفر روز کارکنان دولتی و لشکری بودند.

مسوول روابط عمومی شهرداری دزفول نیز گفت:در تعطیلات نوروز تعداد ۴۰ هزار نفر در کمپ نوروزی شهرداری دزفول واقع در روبروی پارک بعثت اسکان یافتند .

ˈ امیر قنبرزادهˈ افزود:یک میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر نوروزی در تعطیلات نوروز سال ۹۳ وارد دزفول شدند که تعداد یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از آنها در پارک ها و فضای سبز دزفول اسکان یافت.

ایرنا

اشتراک مطلب با :