تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۰:۱۵:۳۰
کد خبر : 14920

مسئولین بیدار باشند: مردم دزفول هرگز اجازه نخواهند داد تا فعالین فتنه در این شهر حضور داشته باشند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” امام جمعه موقت دزفول، درخطبه های نمازجمعه این هفته  با ابراز نگرانی از حضورنسرین ستوده یکی از فعالین فتنه ۸۸ در تعطیلات عید نوروز در این شهرستان  و ترتیب جلسه با برخی از سران موسوم به اصلاحات در دزفول اشاره و ضمن هشدار جدی به مسئولین امر خاطرنشان […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” امام جمعه موقت دزفول، درخطبه های نمازجمعه این هفته  با ابراز نگرانی از حضورنسرین ستوده یکی از فعالین فتنه ۸۸ در تعطیلات عید نوروز در این شهرستان  و ترتیب جلسه با برخی از سران موسوم به اصلاحات در دزفول اشاره و ضمن هشدار جدی به مسئولین امر خاطرنشان کرد: این فعال فتنه که مزد خوش خدمتی خود را از آمریکا و اروپا گرفته است، طی جلسه ای با سران اصلاح طلب در دزفول، از آنها خواسته تا زمینه را برای دعوت از سران و فعالین فتنه به دزفول را فراهم کنند که این اخبار نگران کننده است و مردم ولایتمدار دزفول هرگز اجازه این کار را نخواهند داد

حجت الاسلام بیگدلی دراین ایین اظهار کرد  مسئولین هشیار باشند و بدانند که مردم این غفلت را از هیچ مقام و مسئولی نخواهند بخشید

حجت الاسلام مرتضی بیگدلی در خطبه های نماز جمعه این هفته  افزود: به رغم حسن نیت جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته ای و عمل به توافقات صورت گرفته، طرف مقابل همچنان از تهدید نظامی علیه ایران حرف می زند.

وی با اشاره به مطالب طرح شده از سوی یک فرمانده نظامی آمریکایی علیه ایران مبنی بر روی میز بودن گزینه نظامی اظهار داشت: آمریکایی مواظب حرفهایشان باشند تا میز، صاحب میز و اتاق همه با هم روی هوا نرود.

امام جمعه موقت دزفول گفت: دشمن از حسن نیت ایران در مذاکرات سوء برداشت کرده و تصور می کند عمل به تعهدات از سوی ایران ناشی از فشار و تحریم است.

وی خاطر نشان کرد: پشتوانه مذاکرات هسته ای، مقاومت و ایستادگی ملت بزرگ ایران است که تیم مذاکره کننده با تکیه به آن عمل می کند.

امام جمعه موقت دزفول روند برد- برد مذاکرات را ابتکاری مثبت از سوی دولت دکتر روحانی برای پیشبرد مذاکرات هسته ای دانست و افزود: به رغم حسن نیت ایران در مذاکرات هسته ای، طرف مقابل با حسن نیت وارد نشده است.

وی در ادامه با اشاره به ۲۰ فروردین سالروز قطع رابطه سیاسی ایران و آمریکا افزود: توجه به این نکته ضروری است که این آمریکا بود که در ابتدا رابطه خود با ایران را قطع کرد.

خطیب جمعه دزفول طرح اتهاماتی از جمله نقض حقوق بشر و دست داشتن ایران در واقعه یازده سپتامبر را اقداماتی حاشیه ای و مغرضانه از سوی آمریکا علیه ایران برای به حاشیه کشاندن اصل مذاکرات هسته ای دانست و گفت: به رغم اینکه دولت دکتر روحانی با حسن نیت وارد مذاکرات شده آمریکا در اقدامی شیطنت آمیز و به قصد تحقیر ملت ایران اصل موجودیت دولت یازدهم را زیر سئوال برده است.

وی اظهار کرد: تقاضای آزادی سران فتنه و آزادی همجنس بازان از سوی غرب و نیز ارتباط پارلمان اروپا با برخی فتنه گران تحت عنوان حقوق بشر نشان دهنده این مسئله است که غرب و اروپا در مذاکرات هسته ای صادق نیست.

خطیب جمعه دزفول در ادامه با گرامیداشت ۱۸ فروردین روز جهانی بهداشت خواستار اجرای طرح بسیج سلامت در کشور با مدیریت و برنامه ریزی دولت شد و اظهار کرد: با توسعه امکانات بهداشتی و درمانی در کشور باید شرایطی را فراهم کرد تا همه افراد از امکانات لازم در این زمینه برخوردار شوند.

وی لازمه ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی در کشور را سالم سازی محیط زندگی چه در محیط کار، تحصیل، خانه و سایر بخش ها دانست و گفت: سالم سازی محیط، عزم ملی را می طلبد.

حجت الاسلام بیگدلی از دستگاه های اجرایی که در ارائه خدمات به مسافران نوروزی در شهرستان دزفول همکاری و مشارکت داشتند، تقدیر کرد.

اشتراک مطلب با :