تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۹:۵۸
کد خبر : 14878

نجات دو گروه از گردشگران نوروزی در منطقه کوهستانی شهیون دزفول

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” شکرالله قارم ˈ درگفتگویی به خبرنگارما گفت:این گردشگران که برای تفریح به منطقه کوهستانی آبشار شوی سفر کرده بودند در باران و سرما گرفتار شده که توسط امدادگران این جمعیت نجات یافتند. وی اظهار کرد:به دنبال تماس بخشدار شهیون با جمعیت هلال احمر دزفول مبنی گرفتار شدن اعضای […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” شکرالله قارم ˈ درگفتگویی به خبرنگارما گفت:این گردشگران که برای تفریح به منطقه کوهستانی آبشار شوی سفر کرده بودند در باران و سرما گرفتار شده که توسط امدادگران این جمعیت نجات یافتند.

وی اظهار کرد:به دنبال تماس بخشدار شهیون با جمعیت هلال احمر دزفول مبنی گرفتار شدن اعضای یک گروه سیزده نفره در منطقه دور افتاده و صعب العبور آبشار شوی و خراب شدن خودرو آنها یک اکیپ امدادی به همراه وسیله نقلیه و مواد خوراکی و پوشاک گرم با همکاری اداره امور عشایر و منابع طبیعی به منطقه اعزام شد.

رئیس جمعیت هلال احمر نیز در گفتگویی افزود:این گروه ساعت سه بامداد به محل اعزام و پس از دو ساعت پیاده روی اعضای این گروه سیزده نفره را نجات دادند.

بهزادی پور اظهار کرد:یک گروه دوازده نفره دیگر از گردشگران نوروزی نیز که در باران و سرما گرفتار شده بودند توسط امداد گران جمعیت هلال احمر دزفول نجات یافته و به منطقه امن منتقل شدند.

بخش کوهستانی شهیون و سردشت در شمال شهرستان دزفول در ایام تعطیلات نوروز پذیرای دهها هزار مسافر و گردشگر نوروزی است.

کاهش شدید دما و موج سرما که از دوشنبه شب در منطقه شمال خوزستان حاکم شده مسافران نوروزی را که در این مناطق بسر می برند غافلگیر کرده است

اشتراک مطلب با :
  1. مهرداد کرمی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    بنده یکی از اعضای گروه به جا مانده هستم که به خاطر خرابی راه و انتن ندادن تلفن همراه در این منطقه گرفتار شدیم . با توجه به اینکه در سال گذشته همایشی مبنی بر معرفی آبشار شده بود میبایست امکاناتی برای رفاه حال گردشگران ایجاد میشد . متاسفانه مسئولین شهر دزفول بیشتر به فکر خود نمایی هستند تا رفاه حال همشهریان وگردشگران . در شهرهای دیگر ایران از جاهای دیدنی وگردشگری استقبال و کسب در آمد میکنند و جوانان بسیاری هم در این میان به کسب در آمد و معاش می پردازند ولی اینجا بسیاری از همشهریان دزفول هم از بودن چنین آبشاری که در ایران حرف اول را میزنند بی خبرند. در این جا از دوستان هلال احمر دزفول کمال تشکر را دارم.