تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۷:۰۶
کد خبر : 14831

انبوه پاسخ به پیامک تبریک روحانی

این روزها پیامک تبریک رییس جمهوری اسلامی ایران برای قریب به اتفاق کاربران موبایل در کشور ارسال شده است. این رونداز ابتدای سال جدید شروع شده و همچنان ادامه دارد. برخی ها سعادت این را داشته اند که بیش از یکبار این پیامک را دریافت کنند. یک منبع آگاه اما حجم انبوه پاسخ به این […]

این روزها پیامک تبریک رییس جمهوری اسلامی ایران برای قریب به اتفاق کاربران موبایل در کشور ارسال شده است.

این رونداز ابتدای سال جدید شروع شده و همچنان ادامه دارد. برخی ها سعادت این را داشته اند که بیش از یکبار این پیامک را دریافت کنند.

یک منبع آگاه اما حجم انبوه پاسخ به این پیامک ها خبر داد و گفت: بسیاری از دریافت کنندگان پیامک مذکور اقدام به پاسخ به این پیامک کرده اند که نوع پاسخ ها نیز به دو دسته تبریک و انتقاد تقسیم بندی می شود.

برخی از کاربران بعد از دریافت پیامک رییس جمهوری در پاسخ به آن سال جدید را به رییس جمهوری تبریک گفته اند اما عده ای هم زبان به انتقاد از شرایط موجود کشور گشوده اند.

برخی از پیامک ها نیز از عدم دریافت سبدکالا گلایه کرده اند.

در فضای مجازی و در صفحات اجتماعی سایتهای اینترنتی هم برخی کاربران پاسخ های ارسال شده به این پیامک را منتشر کرده و برای اطلاع دیگران به اشتراک می گذارند.

حسن روحانی امسال برای اولین بار در یک پیامک، سال نو را به هموطنان ایرانی تبریک گفت. مسئولین دولتی در پی انتقاد از هزینه ارسال این پیامک ها اذعان کرده اند که این کار به صورت خود خواسته و رایگان توسط شرکتهای ارسال پیامک انجام می شود.

اعطای سبد کالا، برخی دیدارهای روحانی و ارسال این پیامک ها یاعث شده تا منتقدین، دولت جدید را به ادامه رفتارهای پوپولیستی احمدی نژاد متهم کنند.

 

اشتراک مطلب با :