تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۰:۲۸:۴۹
کد خبر : 14821

۱۷ سورتی پرواز توسط هواپیماهای شکاری در دزفول انجام شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” رضا خردمندˈ درگفتگویی افزود:نمایشگاه هوایی راهیان نور پایگاه چهارم شکاری دزفول از یکم تا ۱۱ فروردین ماه برای بازدید علاقمندان برپا شده و روزانه ۱۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید می کنند. وی اظهار داشت:نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول شامل ۲۲ غرفه تجهیزات هوایی ،نظامی ،فرهنگی ،حجاب […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” رضا خردمندˈ درگفتگویی افزود:نمایشگاه هوایی راهیان نور پایگاه چهارم شکاری دزفول از یکم تا ۱۱ فروردین ماه برای بازدید علاقمندان برپا شده و روزانه ۱۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید می کنند.

وی اظهار داشت:نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول شامل ۲۲ غرفه تجهیزات هوایی ،نظامی ،فرهنگی ،حجاب وعفاف وصنایع دستی است و در حاشیه آن جنگنده های شکاری بمب افکن اف پنج نیروی هوایی در دو نوبت صبح و عصر به انجام پرواز نمایشی می پردازند که تا ظهر شنبه ۱۷ پرواز نمایشی از طریق جنگنده های شکاری دزفول انجام شده است.

خردمند گفت:بازدید از این نمایشگاه صبح از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصر از ساعت ۱۵ تا ۱۸ برای علاقه مندان و راهیان نور امکانپذیر است.

نمایشگاه هوایی راهیان نور نیروی هوایی از جمله جاذبه های گردشگری جنگ در استان خوزستان می باشد که مورد استقبال گسترده کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی قرار گرفته است

اشتراک مطلب با :