تاریخ انتشار خبر: ۸ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۷:۴۴
کد خبر : 14809

خبر شهادت مرزبان ایرانی قطعی نیست/ جاسوسان را به خاک سیاه می نشانیم

دزنا ۲۴”علی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی در گفت وگو با خبرنگارما  در خصوص آخرین وضعیت سربازان ایرانی که در اسارت جیش الظلم هستند اظهار داشت: خبراعدام یک مرزبان ایرانی به دست جیش الظلم هنوز قطعی نیست. دبیرشورای عالی امنیت ملی عنوان کرد:هر اقدامی که برای از بین بردن جیش الظلم می تواند صورت بگیرد […]

دزنا ۲۴”علی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی در گفت وگو با خبرنگارما  در خصوص آخرین وضعیت سربازان ایرانی که در اسارت جیش الظلم هستند اظهار داشت: خبراعدام یک مرزبان ایرانی به دست جیش الظلم هنوز قطعی نیست.

دبیرشورای عالی امنیت ملی عنوان کرد:هر اقدامی که برای از بین بردن جیش الظلم می تواند صورت بگیرد در ابعاد مختلف سیاسی،عملیاتی و غیره را طراحی کرده ایم.

دریابان شمخانی در ادامه افزود:چند آدم وابسته به سرویس های جاسوسی منطقه با سوء استفاده از مرزبی دروپیکر کشور مجاور ۵سرباز عادی کشورمان را به اسارت برده اند که ما این ها را به خاک سیاه خواهیم نشاند.

دبیرشورای عالی امنیت ملی گفت:ما صدام وریگی و بزرگان این ها را ساقط کردیم بزرگان این ها را ساقط کردیم قطعا سرنوشت این گروه تروریستی نیز به همین صورت خواهد بود.

دانا

اشتراک مطلب با :