تاریخ انتشار خبر: ۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۶:۲۶
کد خبر : 14790

رهبر انقلاب همسفر راهیان نور؛مسئولان مستقر در ویلاهای شمال!

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، رهبرانقلاب صبح امروز با حضور در یادمان شهدای شرق کارون در منطقه عملیاتی دارخوین، در جمع کاروان های راهیان نور سخنرانی کردند. این در حالی است که حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در اولین روز از تعطیلات نوروز در یک سفر غیرمنتظره به مازندران سفر کرد و در پلاژساحلی […]

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، رهبرانقلاب صبح امروز با حضور در یادمان شهدای شرق کارون در منطقه عملیاتی دارخوین، در جمع کاروان های راهیان نور سخنرانی کردند.

این در حالی است که حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در اولین روز از تعطیلات نوروز در یک سفر غیرمنتظره به مازندران سفر کرد و در پلاژساحلی فرح آباد در شهرستان ساری مستقر شد.

وی بعد از سه روز ، ۴ فروردین ماه ساعت ۱۷ بعدازظهر با پرواز ایرباس ۳۲۰ از فرودگاه دشت ناز ساری، مازندران را به مقصد تهران ترک کرد.

گفتنی است، نوروز امسال بسیاری از مسئولین دولتی برای گذراندن ایام تعطیلات خود به همراه خانواده و همراهان به مازندران سفر کردند.

بر پایه این خبر،وزرای دولت تدبیر و امید رامسر را برای اقامت برگزیدند و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز بهمراه ۲۰ نفر در کاخ کلاردشت مستقر شد.

علی اکبر ناطق نوری نیز به اتفاق خانواده خود برای گذراندن تعطیلات نوروزی به نوشهر رفته است.

اشتراک مطلب با :
  1. rezasid Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    اره اینم از دولت کلید ساز این بود کلید اونها رفتن برا خودشون خوشگذرونی حالا اما تو تلویزیون تبلیغ می زنن تو رو خدا از یارانه صرف نظر کنند یکی از مز خرفترین دولت ها همین دولت