تاریخ انتشار خبر: ۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۸:۲۳:۰۳
کد خبر : 14784

واگذاری امر تولید به مردم درجهت اجرای مدیریت جهادی از اولویت وزارت صنعت است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” ˈسید احمد آوایی ˈ  در دزفول افزود:در جلساتی که با حضور ˈمحمدرضا نعمت زادهˈ وزیر صنعت ،معدن و تجارت برگزار شده، اجرای اصل ۴۴ در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است. وی مقررات زدایی را در امر تولید از اولویت های وزارت صنعت ،معدن وتجارت در سال […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” ˈسید احمد آوایی ˈ  در دزفول افزود:در جلساتی که با حضور ˈمحمدرضا نعمت زادهˈ وزیر صنعت ،معدن و تجارت برگزار شده، اجرای اصل ۴۴ در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است.

وی مقررات زدایی را در امر تولید از اولویت های وزارت صنعت ،معدن وتجارت در سال جدید عنوان کرد.

نماینده اسبق دزفول  اظهارکرد: با توجه به اینکه مقررات زیادی برای تولید کنندگان وجود دارد و تولید کنندگان با گرفتار شدن در پیچ وخم اداری سرگردان و در موارد زیادی مایوس می شوند، با مقررات زدایی می توان بر این مشکل فایق آمد.

آوایی اظهار امیدواری کرد با زدودن مقررات بی رویه این گره که در برخی موارد به یک گره بدون حل تبدیل می شود باز، و تولید و ایجاد اشتغال افزایش یابد.

وی با اشاره به شعار رهبر معظم انقلاب در سال جدید مبنی بر اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت:برای تحقق این شعار وزارت صنعت ،معدن وتجارت با بکار گیری افراد متخصص و میدان دادن به افراد متبحر، می تواند نقش سازنده ای داشته باشد.

آوایی افزود:با بکارگیری افراد متخصص و آموزش بیشتر در خصوص طراحی و بهره وری ، می توانیم شاهد پیشرفت و تحقق مدیریت جهادی در کشور باشیم

ایرنا

اشتراک مطلب با :