تاریخ انتشار خبر: ۴ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۴:۴۹
کد خبر : 14749

فرماندار دزفول گفت: ظرفیت‌های کشاورزی و صنعتی دزفول توان بالفعل کردن اقتصاد مقاومتی را دارد.

دزنا ۲۴” حبیب آصفی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگارما  با تبریک فرارسیدن سال جدید و نوروز اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی در صدر برنامه‌های شهرستان دزفول قرار دارد که باید برای آن برنامه‌ریزی اساسی کرد. وی خاطرنشان کرد: دزفول در عرصه ملی نام بسیار بزرگی بوده اما متاسفانه در حال حاضر واقعیت موجود دزفول با ظرفیت‌های […]

دزنا ۲۴” حبیب آصفی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگارما  با تبریک فرارسیدن سال جدید و نوروز اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی در صدر برنامه‌های شهرستان دزفول قرار دارد که باید برای آن برنامه‌ریزی اساسی کرد.

وی خاطرنشان کرد: دزفول در عرصه ملی نام بسیار بزرگی بوده اما متاسفانه در حال حاضر واقعیت موجود دزفول با ظرفیت‌های اقتصادی مطلوب آن فاصله بسیار زیاد دارد.

فرماندار دزفول در ادامه افزود: اولویت برنامه‌ریزی‌ها ساماندهی وضعیت اقتصادی به‌ویژه در عرصه کشاورزی است.

آصفی خاطرنشان کرد: متاسفانه عدم بازاریابی و دوری از سرمایه‌گذاری خارجی از مشکلات بخش کشاورزی و صنعت دزفول است که امیدواریم در این زمینه اقدامات مطلوبی در سال ۹۳ انجام شود.

آصفی در پایان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری در مورد ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، مسئولیت دزفول را با توجه به ظرفیت‌های گسترده اقتصادی موجود در این شهرستان، دوچندان کرده چراکه دزفول از زمین و آب کشاورزی و بسیاری امکانات مناسب دیگر برخوردار است.

وی افزود: دزفول ظرفیت بالفعل کردن اقتصاد مقاومتی را با استفاده از ظرفیت‌های بلااستفاده‌اش در زمینه‌های مختلف کشاورزی و صنعتی دارد.

اشتراک مطلب با :