تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۸:۲۰:۵۴
کد خبر : 14730

تکه های هواپیمای مالزی پیدا شد

دزنا ۲۴” تونی ابوت،گفت: یک هواپیمای «اوریون» به همراه سه فروند هواپیمای نظارتی برای بررسی این اشیا اعزام شده اند. نخست وزیر استرالیا به محل پیدا شدن این قطعات اشاره ای نکرد، اما استرالیا بخش جنوبی اقیانوس هند را مورد جستجو قرار داده است. اطلاعات مربوط به پیداشدن این دو قطعه توسط ماهواره به سازمان […]

دزنا ۲۴” تونی ابوت،گفت: یک هواپیمای «اوریون» به همراه سه فروند هواپیمای نظارتی برای بررسی این اشیا اعزام شده اند.

خبر خبرگزاری استرالیا درباره پیدا شدن هواپیمای مالزیایی
نخست وزیر استرالیا به محل پیدا شدن این قطعات اشاره ای نکرد، اما استرالیا بخش جنوبی اقیانوس هند را مورد جستجو قرار داده است.

اطلاعات مربوط به پیداشدن این دو قطعه توسط ماهواره به سازمان ایمنی دریایی استرالیا ارسال شده است.

نخست وزیر استرالیا، همتایی مالزیایی خود را از یافتن این اطلاعات آگاه کرده است.

تونی ابوت، نسبت به نتیجه گیری قطعی در مورد ارتباط دادن این قطعات با هواپیمایی مالزیای هشدار داد و گفت باید در نظر داشت که مکان یابی این قطعات کار بسیار مشکلی است.

استرالیا، نیوزیلند و آمریکا با به کارگیری هواپیمایی که توان جستجوی طولانی مدت را دارند بخشی وسیعی از آبهای جنوبی اقیانوس هند را به منظور یافتن هواپیمای مالزی جستجو می کنند.

یک شبکه تلویزیونی تلگو زبان در جنوب هند نیز دیشب چهارشنبه، از پیداشدن قطعاتی که به نظر می رسد به یک هواپیما مربوط هستند در ساحل ایالت آندراپرادش خبر داده بود.

این شبکه تلویزیونی اعلام کرده بود شماری از ماهیگیران هندی قطعاتی را در ساحل کوتا گودورو (Kutta Gouduru) در بخش نلوره (Nellore) حوالی خلیج بنگال مشاهده کرده اند و این موضوع را به پلیس اطلاع داده اند.

پرواز شماره ام.اچ ۳۷۰ شرکت هواپیمایی مالزی ۱۳ روز پیش با ۲۳۹ سرنشین در مسیر کولالامپور به پکن ناپدید شد و تلاش ۲۶ کشور برای کشف قطعی آثاری از این هواپیما تاکنون به جایی نرسیده است.

شبکه خبر

اشتراک مطلب با :