تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۷:۵۳:۵۷
کد خبر : 14718

نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول برپا شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ امام جمعه دزفول در آیین افتتاح این نمایشگاه ضمن تقدیر از مسوولان پایگاه چهارم شکاری دزفول گفت:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و با اتکا به توان و دانش داخلی به موفقیت های بزرگی دست یافته است. فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ امام جمعه دزفول در آیین افتتاح این نمایشگاه ضمن تقدیر از مسوولان پایگاه چهارم شکاری دزفول گفت:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و با اتکا به توان و دانش داخلی به موفقیت های بزرگی دست یافته است.

فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول نیز گفت:در این نمایشگاه قدرت نیروهای دفاعی کشور در معرض دید علاقمندان قرار گرفته و نیروهای مسلح قدرت تدافعی خود را به همگان نشان می دهند.

ˈحمیدرضا آشنا ˈ افزود:در شرایط تحریم نیز نیروی هوایی پروازهای خود را با تمام قدرت انجام می دهد و هیچ تفاوتی با زمان های پیش از تحریم ندارد.

در این آیین که با حضور مسوولان محلی برگزار شد امیر موسوی یکی از فرماندهان پیشین پایگاه چهارم شکاری به بیان خاطراتی از دوران جنگ در شهرستان دزفول پرداخت.

در نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری بخشی از توان رزمی دفاعی نیروی هوایی از جمله جنگنده های تیز پرواز و ترابری این پایگاه به نمایش گذاشته شده است.

انجام پروازهای نمایشی توسط عقابان تیزپرواز نیروی هوایی بخش دیگری از برنامه های این نمایشگاه می باشد.

این نمایشگاه همه ساله با استقبال گسترده کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی روبرو می شود.

بازدید از این نمایشگاه از یکم تا یازدهم فروردین ۱۳۹۳ آزاد است.

پایگاه چهارم شکاری دزفول به عنوان پایگاه مقدم هوایی در طول هشت سال دفاع مقدس مقاومت جانانه ای داشته و خلبانان دلیر این پایگاه نیز رشادت های غیرقابل توصیفی در دفاع از حریم هوایی و زمینی میهن اسلامی از خود نشان دادند.

ایرنا

اشتراک مطلب با :