تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۰:۳۴:۴۲
کد خبر : 14708

دادستان: حل مشکل مسکن مهر مهمترین دغدغه مردم دزفول است

به گزارش دزنا ۲۴”  حجت الاسلام ˈصادق ابوهلالˈ  در مراسم  معارفه سرپرست جدید فرمانداری ویژه دزفول افزود: مشکل مسکن مهر دزفول به یکی از معضلات این شهرستان تبدیل شده که با همت فرمانداری پیشین یکهزار واحد تحویل متقاضیان شد. حجت الاسلام ابوهلال افزود:کار کردن در شهری با گستردگی دزفول سخت است و به دلیل قطب […]

به گزارش دزنا ۲۴”  حجت الاسلام ˈصادق ابوهلالˈ  در مراسم  معارفه سرپرست جدید فرمانداری ویژه دزفول افزود: مشکل مسکن مهر دزفول به یکی از معضلات این شهرستان تبدیل شده که با همت فرمانداری پیشین یکهزار واحد تحویل متقاضیان شد.
حجت الاسلام ابوهلال افزود:کار کردن در شهری با گستردگی دزفول سخت است و به دلیل قطب کشاورزی بودن در منطقه و نقدینگی بسیار بالا مجرمین نیز به این شهرستان سرازیر شده اند.
وی ابراز امیدواری کرد سرپرست جدید فرمانداری دزفول بتواند این مشکل را رفع و واحدهای مسکونی باقی مانده را تکمیل و به سه هزار خانوار دزفولی که دارای مشکل مسکن می باشند تحویل دهد.

دادستان دزفول ضمن تقدیر از اقدامات احسانی نیا فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: احسانی فردی مدمی بود امیدواریم حضور فرماندار جدید منشأ خیر وبرکت در دزفول باشد

اشتراک مطلب با :