تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۰:۲۸:۳۸
کد خبر : 14703

حبیب الله آصفی سرپرست فرمانداری دزفول شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” سرپرست جدید فرمانداری ویژه دزفول امروز در مراسمی در سالن شیخ مرتضی انصاری دانشگاه آزاد دزفول باحضور مسئولین استانی ومدیران شهرستان معرفی  شد دراین مراسم  امام جمعه موقت دزفول اظهار کرد :حضورفرماندارسابق مهندس  احسانی در سمت فرمانداری ویژه دزفول با خدمتگذاری و آبادانی همراه بود و در مناطق […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” سرپرست جدید فرمانداری ویژه دزفول امروز در مراسمی در سالن شیخ مرتضی انصاری دانشگاه آزاد دزفول باحضور مسئولین استانی ومدیران شهرستان معرفی  شد دراین مراسم  امام جمعه موقت دزفول اظهار کرد :حضورفرماندارسابق مهندس  احسانی در سمت فرمانداری ویژه دزفول با خدمتگذاری و آبادانی همراه بود و در مناطق مختلف خدمات ارزنده ای ارائه کرده است.

حجت الاسلام ˈمرتضی بیگدلیˈ افزود:کارهای فراوانی توسط فرماندار پیشین انجام شده ولی به دلیل برخی مشکلات تعدادی از پروژه ها ناتمام ماند که از فرماندار جدید انتظار می رود کارهایی در شان مردم دزفول انجام دهد.

امام جمعه موقت دزفول با اشاره به برخی مشکلات شهر دزفول توجه به حوزه فرهنگی را از مولفه های اصلی دانست که فرماندار جدید باید به آنها توجه داشته باشد و در این حوزه از مشورت علما نیز استفاده کند.

عبدالرضا احسانی نیا نیز گفت:در ایام فاطمیه کار خود را در دزفول شروع کردم و در ایام فاطمیه نیز کارم را تمام کردم که این از عنایات حضرت فاطمه (س) می باشد.

وی افزود:در هرجایی که مشغول به کار شدم خدمت را سرلوحه خود قرار داده و هرچه در توان داشتم برای کمک به مردم انجام دادم این درحالی بود که برخی فکر می کردند من ابهت فرمانداری دزفول را ندارم.

احسانی نیا خود را خادم مردم معرفی کرد و افزود:سه سال التماس کردم که برای من معاون تعیین کنند ولی این امر محقق نشد و برای انجام کارهایم تنها بودم و به تنهایی به مشکلات مردم رسیدگی کردم.

وی افزود:همیشه خدمت صادقانه را در نظر داشتم ولی هنگامی که باید حمایت می شدم کسی مرا برای انجام کارها حمایت نکرد و دست مرا نگرفت.

احسانی نیا اظهار داشت:در راستای برنامه های عمرانی احداث هشت هزار و ۵۰۰ واحد مسکن در دزفول آغاز شد و با پیگیری های فراوان پیشرفت این واحدها به بیش از ۹۰ درصد رسیده اما بخشنامه های جدید مشکلاتی برای تکمیل این واحدها ایجاد کرد و موجب شد این موضوع به یک بحران در شهرستان دزفول تبدیل شود.

فرماندار پیشین دزفول ضمن تقدیر از فعالیت های خیرین در حوزه های مختلف بر تاسیس شرکت عمران دز در راستای توسعه این شهرستان تاکید کرد.

فرماندار پیشین دزفول از حسن انتخاب استاندار خوزستان برای انتخاب آصفی به عنوان سرپرست فرمانداری دزفول تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد با مشخص شدن معاونان فرماندار کارها به خوبی پیش رود.

ˈحبیب اله آصفی ˈسرپرست جدید فرمانداری دزفول درپایان  گفت:می دانم در چه شهری  با چه پیشینه تاریخی و جایگاهی قدم گذاشته ام و امیدواریم با همکاری مسوولان و مدیران دیگر ارگان ها بتوانم خدمات درشان مردم ارائه دهم.

81093214-5578045

اشتراک مطلب با :
 1. غلامرضا Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  شاخصهء خوب یک خدمتگزارخوب مردمی بودن و خاکی بودن انست هر کسی در هر مقامی غیر از این فکر کند باید از حالا بار بنه را برای رفتن به بندد.

 2. ناشناس Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  باسلام
  لطفا از پیشینه اقای اصفی هم صحبت بفرمایید
  آیا ایشان قبلا سابقه فعالیت اجرایی داشته یا نه؟درکجا داشته؟
  باتشکر