تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۸:۳۵:۴۱
کد خبر : 14686

شهرداری دزفول قهرمان لیگ دسته دو بسکتبال کشور شد

دزنا ۲۴” در رقابت‌های لیگ دسته دو بسکتبال کشور که با حضور پنج تیم برگزار شد، در نهایت تیم شهرداری دزفول با نتیجه ۷۸ بر ۵۷ مقابل تیم هیئت بسکتبال میناب به برتری رسید و موفق شد عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند. در این دوره از مسابقات، تیم‌های هیئت بسکتبال […]

دزنا ۲۴” در رقابت‌های لیگ دسته دو بسکتبال کشور که با حضور پنج تیم برگزار شد، در نهایت تیم شهرداری دزفول با نتیجه ۷۸ بر ۵۷ مقابل تیم هیئت بسکتبال میناب به برتری رسید و موفق شد عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

در این دوره از مسابقات، تیم‌های هیئت بسکتبال میناب و ذوب آهن غرب اسد آباد نیز مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

بازیکنان تیم شهرداری دزفول را در این دروه از رقابت‌ها، رضا سلیمانی‌پور، محمد توکلیان، حسام عبداللهی، صادق زارع شریف، محمد خوش‌حساب آرانی، سهراب سهرابی، علی شعبانی، علی کشفی، اشکان گودرزی‌زاده، حمید مصیبی‌نژاد، بهرام مهروند، سید پویا وسنه‌گر زاده، مهدی ایروانی، آریان روحانی‌دوست و کیوان کیایی تشکیل می‌دادند و سرمربیگری این تیم را نیز شاهین خندان با کمک عزت‌الله کناری‌زاده و محمد محمدی‌پناه برعهده داشت.

تیم شهرداری دزفول در این رقابت‌ها با ۱۲ بازی، هشت پیروزی، چهار شکست و ۲۰ امتیاز به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

در این دوره از مسابقات، تیم‌های شهرداری دزفول، هیئت بسکتبال تاکستان، هیئت بسکتبال میناب، ذوب‌آهن غرب اسد آباد و صنعت مس رفسنجان شرکت داشتند.

اشتراک مطلب با :