تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۸:۲۷:۲۷
کد خبر : 14679

آتش نشانی دزفول در آستانه چهارشنبه سوری به حالت آماده باش در آمد

دزنا ۲۴” ˈمرتضی همایون نسبˈ روز دوشنبه  افزود:در روزهای پایانی سال سازمان آتش نشانی دزفول با تمام ظرفیت و امکانات در آماده باش بس می برد. وی همچنین ضمن دعوت شهروندان به رعایت اصول ایمنی افزود:به منظور ایمنی بیشتر در شب چهارشنبه آخر سال از آتش زدن لاستیک خوداری کنند. همایون نسب با اشاره به […]

دزنا ۲۴” ˈمرتضی همایون نسبˈ روز دوشنبه  افزود:در روزهای پایانی سال سازمان آتش نشانی دزفول با تمام ظرفیت و امکانات در آماده باش بس می برد.

وی همچنین ضمن دعوت شهروندان به رعایت اصول ایمنی افزود:به منظور ایمنی بیشتر در شب چهارشنبه آخر سال از آتش زدن لاستیک خوداری کنند.

همایون نسب با اشاره به نقش والدین در جلوگیری از اتفاقات ناخوشایند چهارشنبه سوری افزود: والدین باید نظارت بیشتری بر رفت و آمد و کنترل لوازم شخصی فرزندان خود در این ایام داشته باشند.

وی گفت:موادی که در نارنجک، ترقه، منور و سایر مواد آتش زا و محترقه استفاده می شود، ماده ای خطرناک بوده و صدمات جبران ناپذیری را به دنبال خواهند داشت و باید از نگهداری آنها حتی به مقدار بسیار کم در منازل، زیرزمین و محل کار خودداری کرد.

همچنین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از شهروندان خواست مواد آتش بازی را از محل هایی که مطمئن هستند خریداری کنند.

شهروندان در صورت بروزهرگونه حریق یا حادثه ، ضمن حفظ خونسردی در اسرع وقت با شماره تلفن ۱۲۵ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و ۱۱۵مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی تماس گرفته و مراتب را با ذکر نوع حادثه و نشانی دقیق اطلاع دهند.

در چهارشنبه سوری پارسال یک هزار و۹۸۷ مورد حادثه در سراسر کشور رخ داد

اشتراک مطلب با :