تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۰:۴۲:۲۷
کد خبر : 14606

اردوگاه شیخ انصاری دزفول به مجتمع گردشگری تبدیل شد

مهدی چناری ˈدرگفتگویی افزود: در راستای ورود به سال جدید و استقبال از میهمانان نوروزی توسط میراث فرهنگی اقداماتی صورت گرفته تا میهمانان نوروزی در رفاه کامل از مناظر زیبا و گردشگری شهرستان دزفول بهره مند شوند. وی اظهار داشت:با تعاملاتی که صورت گرفته اردوگاه شیخ انصاری دزفول به مجتمع گردشگری تبدیل شده و در […]

مهدی چناری ˈدرگفتگویی افزود: در راستای ورود به سال جدید و استقبال از میهمانان نوروزی توسط میراث فرهنگی اقداماتی صورت گرفته تا میهمانان نوروزی در رفاه کامل از مناظر زیبا و گردشگری شهرستان دزفول بهره مند شوند.

وی اظهار داشت:با تعاملاتی که صورت گرفته اردوگاه شیخ انصاری دزفول به مجتمع گردشگری تبدیل شده و در ایام نوروز خدمات گردشگری از قبیل اسکان میهمانان و سرو غذای سنتی ارائه خواهد شد.

چناری گفت:با این اقدام میهمانان نوروزی ضمن اسکان در این مجتمع گردشگری در فضایی مفرح وشاد حضور می یابند و از هوای بهاری دزفول لذت می برند.

مسوول گردشگری اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری شهرستان دزفول اظهار داشت:تور دزفول گردی نیز در کمپ نوروزی دزفول فعال می باشد و در محل این کمپ نمایشگاه صنایع دستی نیز برپا خواهد شد.

وی افزود:نمایشگاه صنایع دستی از ۲۷ اسفندماه سال جاری تا ۱۵ فروردین سال جدید در کمپ نوروزی دزفول برای علاقمندان دایر می باشد

ایرنا

اشتراک مطلب با :