تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۰:۳۸:۵۶
کد خبر : 14601

نمایشگاه آثار نقاشی ˈعلیرضا کلانی فرˈ در دزفول برپا شد

دزنا ۲۴” ˈغلامعلی تاج ˈ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت:این نمایشگاه نقاشی به مدت پنج روز برای بازدید علاقمندان دایر است و علاقمندان می توانند از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب به سالن کوثر دزفول مراجعه کنند. ˈعلیرضا کلانی فرˈ خالق آثار ارائه شده در این […]

دزنا ۲۴” ˈغلامعلی تاج ˈ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت:این نمایشگاه نقاشی به مدت پنج روز برای بازدید علاقمندان دایر است و علاقمندان می توانند از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب به سالن کوثر دزفول مراجعه کنند.

ˈعلیرضا کلانی فرˈ خالق آثار ارائه شده در این نمایشگاه نیز گفت:۳۰ تابلو در این نمایشگاه با تکنیک ابداعی به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود:حدود پنج سال روی این تکنیک ابداعی به نام شور رنگ کار کرده و نتیجه کار خود را در نمایشگاهی انفرادی در نگارخانه تهران به نمایش گذاشتم که مورد استقبال قرار گرفت.

این هنرمند اظهار داشت: به دلیل سرزندگی وشادابی رنگها تکنیک ابداعی خود را به نام شوررنگ نامگذاری کردم به همین دلیل در تابلوهای ارائه شده در این نمایشگاه که رئال وسورئال هستند حرکت موج می زند.

کلانی فر گفت:برای نخستین بار در شهرستان دزفول اقدام به برپایی نمایشگاه نقاشی کرده ولی در سال ۸۶ سه نمایشگاه عکاسی در دزفول از آثار اینجانب برپا شد.

وی که از شاگردان استاد ˈسید محمود زالپورگ می باشد ۳۵ سال سابقه تدریس نقاشی دارد

اشتراک مطلب با :