تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۱:۵۵:۴۹
کد خبر : 14595

سردار فضلی : بسیج در بهترین شرایط آمادگی دفاعی است

سردار ˈ علی فضلی ˈ دوشنبه شب در حاشیه دومین یادواره شهدای شهر امام دزفول در جمع خبرنگاران با اشاره به تهدیدات اخیر دشمن علیه نظام اسلامی افزود: این تهدیدات برای نخستین بار نبوده ضمن اینکه دشمن باید از گذشته خود عبرت بگیرد. وی ایستادگی و پایمردی ملت بزرگ ایران در طول هشت سال دفاع […]

سردار ˈ علی فضلی ˈ دوشنبه شب در حاشیه دومین یادواره شهدای شهر امام دزفول در جمع خبرنگاران با اشاره به تهدیدات اخیر دشمن علیه نظام اسلامی افزود: این تهدیدات برای نخستین بار نبوده ضمن اینکه دشمن باید از گذشته خود عبرت بگیرد.

وی ایستادگی و پایمردی ملت بزرگ ایران در طول هشت سال دفاع مقدس را بزرگترین پشتوانه برای نظام اسلامی دانست و گفت: نیروی مقاومت بسیج نیز از جنس مردم و در کنار مردم با اقتدار و آمادگی کامل برای دفاع از نظام اسلامی در بهترین شرایط دفاعی بسر می برد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در ادامه گفت:ملت بزرگ ایران اسلامی همواره از آرمان های بلند انقلاب دفاع کرده و هرگز از آرمان های خود عقب نشینی نخواهد کرد.

سردار فضلی افزود: ملت بزرگ ایران اسلامی همانگونه که در طول هشت سال دفاع مقدس با اقتدار ر مقابل دشمن و حامین مقتدر و زورگوی دشمن ایستاد امروز نیز با اقتدار از آرمان های بلند انقلاب کوتاه نخواهد آمد.

وی برگزاری رزمایش بسیج در ۷۵ شهر کشور طی امسال را از اقدامات صورت گرفته در راستای حفظ آمادگی رزمی و دفاعی بسیج عنوان کرد و گفت: این رزمایش ها به صورت هماهنگ و منسجم و با انجام عملیات تاکتیکی با موفقیت اجرا شد.

سردار فضلی همچنین در خصوص برنامه های فرهنگی و نرم افزاری سازمان بسیج مستضعفین نیز گفت: رسالت سازمان بسیج مستضعفین کار فرهنگی و تربیتی است که در این راستا طرح شجره طیبه صالحین به عنوان یک طرح تعالی و قرآنی با انجام گام های بلند در کشور اجرا شده و به پیش می رود.

وی گفت: امروز هزاران زنجیره حلقه شجره طیبه در کشور تشکیل شده ضمن اینکه در راستای گسترش و ارتقای معنویت در حوزه بصیرت نیز اقدامات بزرگی در سازمان بسیج مستضعفین در دست اجراست.

سردار فضلی در ادامه به تشریح اقدامات صورت گرفته در راستای طرح راهیان نور در کشور گفت: بزرگترین عملیات فرهنگی با پرچمداری بسیج و به میزبانی پنج استان خوزستان ، ایلام ، کرمانشاه ، کردستان و آذربایجان غربی همچنین دو استان ساحلی بوشهر و هرمزگان آغاز شده است.

وی افزود: پارسال چهار میلیون و ۸۶۰ هزار نفر در قالب کاروان های راهیان نور از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس دیدن کردند ضمن اینکه عطش و تشنگی دیدار از این مناطق سال به سال رو به افزایش است.

سردار فضلی از برگزاری بزرگترین جشنواره مردمی در ۲۰ اسفند ماه روز ملی راهیان نور در خرمشهر خبر داد و گفت: این جشنواره امشب در مجتمع اردوگاهی شهید باکری خرمشهر آغاز می شود.

اشتراک مطلب با :