تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۱:۵۱:۱۴
کد خبر : 14593

سردار فضلی: یادواره شهدا اقدامی ارزشمند برای نشر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است

دزنا ۲۴” ˈ علی فضلی ˈ دوشنبه شب در دومین یادواره شهدای شهر امام دزفول افزود: نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ، نسل جوان و نسل های آینده را در مقابل هجمه فرهنگی دشمن ایمن می کند. وی عشق و ارادات وصف نشدنی شهدا و جانبازان به ائمه اطهار را راز […]

دزنا ۲۴” ˈ علی فضلی ˈ دوشنبه شب در دومین یادواره شهدای شهر امام دزفول افزود: نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ، نسل جوان و نسل های آینده را در مقابل هجمه فرهنگی دشمن ایمن می کند.

وی عشق و ارادات وصف نشدنی شهدا و جانبازان به ائمه اطهار را راز ماندگاری و بزرگی نام و یاد شهدا در خاطره ها دانست و افزود: تبیین فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل های آینده ضروری است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین ، رشادت ها و دلاوری سپاه اسلام در دوران دفاع مقدس را پشتوانه و دستاوردی بزرگ برای نظام اسلامی برشمرد و گفت:این رشادت ها و پایمردی رزمندگان باید برای نسل جوان بیش از پیش تبیین شود.

سردار فضلی در ادامه با تشریح عملیات های رزمندگان در دوران دفاع مقدس به ویژه عملیات بزرگ فتح المبین به نقش مهم مردم خوزستان به مناطق ساکنان مناطق مرزی این استان در دفاع از دین و میهن اسلامی و حمایت و پشتیبانی از رزمندگان اشاره کرد و گفت:خدمات مردم خوزستان در دفاع از دین و نظام اسلامی قابل تقدیر است.

وی به حمله دشمن بعثی در روزهای آغازین جنگ در نوار مرزی به طول ۱۳۵۰ کیلومتر در پنج استان کشور اشاره کرد و گفت: فرمان تاریخی امام راحل (ره) مبنی بر ایستادگی در برابر دشمن بعثی موجب شد تا مردم با احساس تکلیف به جبهه ها هجوم برده و در مقابل دشمن ایستادند.

وی همچنین با اشاره به سفر کاروان های راهیان نور به استان خوزستان اظهار داشت : مردم خوزستان امروز نیز میزبان کاروان های راهیان نوری هستند که به عشق اسلام و دوران دفاع مقدس برای بازدید از کربلای ایران به مناطق جنگی خوزستان سفر می کنند.

دومین یادواره ۵۵ شهید شهر امام دزفول با حضور خانواده معظم شهدا و نیز جمعی از فرماندهان نظامی در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر برگزار شد.

تشریح شخصیت والای شهدا و نیز تجلیل از خانواده معظم شهدای شهر امام از دیگر بخش های این یادواره بود

ایرنا

اشتراک مطلب با :