تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۱:۵۹:۵۶
کد خبر : 14532

وزارت نفت نسبت به جبران خسارت‌های زیست‌محیطی اقدام کند

دزنا ۲۴” عباس پاپی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به مردم شهیدپرور و مقاوم دزفول باید کمک کرد و تلاش کرد تا مناطق محروم دزفول از این محرومیت بیرون بیایند. وی افزود: در بحث کمیسیون تلفیق برای تصویب قوانین برای نخستین بار اینجانب به عنوان نماینده منتخب مردم در این کمیسیون انتخاب شدم. […]

دزنا ۲۴” عباس پاپی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به مردم شهیدپرور و مقاوم دزفول باید کمک کرد و تلاش کرد تا مناطق محروم دزفول از این محرومیت بیرون بیایند.

وی افزود: در بحث کمیسیون تلفیق برای تصویب قوانین برای نخستین بار اینجانب به عنوان نماینده منتخب مردم در این کمیسیون انتخاب شدم.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی همچنین عنوان کرد: وزارت نفت مکلف است به جبران خسارت‌های زیست محیطی اقدام کند زیرا این امر با وجود مقاومت‌های زیاد مجلس، به تصویب رسیده است.

پاپی‌زاده ادامه داد: در بارندگی‌های اخیر در شهرستان‌های استان و مناطق محروم، ۲۰ هزار نفر راهی بیمارستان شدند که برای بعضی‌ها این مسئله امر مهمی نبود.

وی تصریح کرد: اما برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی برای مناطق محروم استان یک‌هزار دستگاه آمبولانس با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان درخواست شده است که امیدواریم هر چه سریع‌تر محقق شود.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: بحث بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اولویت کار قرار دارد که مسئولان شهرستان و استانی نیز باید به آن توجهی ویژه داشته باشند.

اشتراک مطلب با :