تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۰:۴۲:۵۱
کد خبر : 14504

آیین درختکاری در مدرسه محیط زیستی دبستان معلم دزفول برگزار شد

دزنا ۲۴” با فرا رسیدن ۱۵ اسفند ماه و آغاز هفته منابع طبیعی، صبح امروز آیین درختکاری در دبستان معلم نخستین مدرسه محیط زیست خوزستان با کاشت نهال برگزار شد. فرهاد قلی‌نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول در این مراسم اظهار کرد: درختکاری از جمله امور مهم محیط زیستی است و درخت نقش اساسی […]

دزنا ۲۴” با فرا رسیدن ۱۵ اسفند ماه و آغاز هفته منابع طبیعی، صبح امروز آیین درختکاری در دبستان معلم نخستین مدرسه محیط زیست خوزستان با کاشت نهال برگزار شد.

فرهاد قلی‌نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول در این مراسم اظهار کرد: درختکاری از جمله امور مهم محیط زیستی است و درخت نقش اساسی را در کنترل آلاینده‌ها و تولید اکسیژن دارد و در سال‌های اخیر اقدامات مطلوبی در راستای کاشت درخت و توسعه فضای سبز در شهرستان دزفول انجام پذیرفته است که اقدامات سازمان پارک‌ها و فضای سبز دزفول بسیار مهم و برجسته بوده و فضای سبز موجود نیازمند مشارکت شهروندان در نگهداری و مراقبت از درختان کاشته شده است.

در این مراسم دانش‌آموزان به همراه آموزگاران مبادرت به کاشت نهال درخت در مدرسه کردند.

به گزارش دزنا ۲۴” ، دبستان معلم در راستای ارائه آموزش‌های لازم محیط زیستی به دانش آموزان از سوی اداره حفاظت محیط زیست دزفول به عنوان نخستین مدرسه محیط زیست خوزستان انتخاب و هم اکنون آموزش‌های لازم به‌ویژه طرح آموزشی ملی محیط یار در این مدرسه آغاز شده است.

اشتراک مطلب با :