تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۱:۴۹:۱۹
کد خبر : 14498

امام جمعه و نماینده مردم دزفول در پیامی جداگانه در گذشت حجت الاسلام فارغ را تسلیت گفت

به گزارش دزنا ۲۴” در پیام نماینده مردم شهرستان  دزفول در مجلس شورای اسلامی آمده است:حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی فارغ از پیشکسوتان مبارزات قبل از انقلاب اسلامی و زجر کشیدگان تاریخ انقلاب است، که نماینده ۲ دوره شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی و پدر شهید سید مسعود فارغ افتخار خانواده معظم شاهد […]

به گزارش دزنا ۲۴” در پیام نماینده مردم شهرستان  دزفول در مجلس شورای اسلامی آمده است:حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی فارغ از پیشکسوتان مبارزات قبل از انقلاب اسلامی و زجر کشیدگان تاریخ انقلاب است، که نماینده ۲ دوره شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی و پدر شهید سید مسعود فارغ افتخار خانواده معظم شاهد را داشت.

مهندسˈعباس پاپی زادهˈ در گذشت این عالم نستوه را به همشهریان و همچنین به خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت گفت و علو درجات را برای آن مرحوم خواستار شد.

 

پیام تسلیت امام جمعه دزفول به مناسبت درگذشت عالم مجاهد حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدمصطفی فارغ

، امام جمعه دزفول در پیامی در گذشت عالم مجاهد حجت الاسلام و المسلمین حاج سید مصطفی فارغ را تسلیت گفتند که به شرح زیر می باشد :

انا لله و اناالیه راجعون

رحلت عالم مجاهد و خدوم مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدمصطفی فارغ رحمت الله علیه را به عموم همشهریان و هم استانی های عزیز،سلسله جلیل روحانیت و به ویژه خانواده  صبور و فرزندان بزرگوار آن عزیز تسلیت می گوییم.

از شمار دوچشم یک تن کم                                                  وزشمار خرد هزاران بیش

این عالم عامل که پس از عمری مجاهدت ،سالیان پایانی عمر شریف خود را در نقاهت و بیماری گذراند یادگاری از سلف صالح و از عالمان پیکارگر علیه استعمار و استبداد بود .

مرحوم فارغ از آغاز نهضت امام خمینی(ره) همواره در صفوف مبارزه و مجاهده حضور داشت و در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در دزفول و منطقه نقش تاثیر گذاری را بر عهده گرفت .

آن مرحوم در سالیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همت خود را وقف تلاش برای تحقق آرمانهای شهیدان و خدمت به مردم دزفول نمود و در همه عرصه ها از جمله دفاع مقدس از حامیان جدی رزمندگان اسلام بود و در این راه ابراهیم وار، اسماعیل خود را تقدیم حق تعالی کرد.

سلوک در خط نورانی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری از شاخصه های مهم این عالم وارسته بود . اعتماد و علاقه مردم دزفول به ایشان باعث شد دو دوره پیاپی نمایندگی مردم دزفول را در مجلس شورای اسلامی به عهده گیرد وحق خدمت رسانی به مردم را تکمیل کند .

خداوند متعال بر علو درجات این عالم بزرگوار بیفزاید و با اجداد طاهرین و در جوار فرزند شهیدش محشور فرماید و بازماندگان ایشان را صیر جمیل و اجر وافر عنایت فرماید

سیدمحمدعلی قاضی دزفولی

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی دزفول

اشتراک مطلب با :