تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۱:۱۱:۳۵
کد خبر : 14474

هرگونه حفاری در دزفول از نیمه اسفندماه ممنوع اعلام شد

به گزارش دزنا ۲۴” ˈ عبدالرضا احسانی نیا ˈ روز سه شنبه در نشست ستاد نوروزی در سالن جلسات فرمانداری افزود:با توجه به اینکه سفر مسافران نوروزی به استان خوزستان از بیستم اسفندماه آغاز می شود لذا تمهیدات لازم برای بهره مندی این مسافران از جاذبه های گردشگری دزفول فراهم شده است. وی اظهار داشت:در […]

به گزارش دزنا ۲۴” ˈ عبدالرضا احسانی نیا ˈ روز سه شنبه در نشست ستاد نوروزی در سالن جلسات فرمانداری افزود:با توجه به اینکه سفر مسافران نوروزی به استان خوزستان از بیستم اسفندماه آغاز می شود لذا تمهیدات لازم برای بهره مندی این مسافران از جاذبه های گردشگری دزفول فراهم شده است.

وی اظهار داشت:در این راستا هرگونه حفاری از ۱۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده در خیابان های سطح شهر ممنوع می باشد و شهرداری هیچگونه مجوزی برای حفاری در تاریخ مذکور صادر نخواهد کرد.

به رغم ممنوعیت حفاری در خیابانهای دزفول در آستانه نوروز ، وضعیت خیابانها و معابر شهری دزفول به واسطه اجرای طرح فاضلاب نامناسب بوده و حفاری های گسترده تردد شهروندان را با مشکل مواجه کرده است.

مسدود بودن جاده ساحلی بر روی خودروها حد فاضل پل قدیم تا پل پنجم ، تخریب خیابان سی متری یازهرا و حفاری های گسترده و غیر کارشناسی در هسته مرکزی شهر دزفول برای اجرای طرح فاضلاب ،طی ماههای اخیر تردد در خیابانهای این شهر به سختی انجام می شود.

شهروندان دزفولی از مسوولان ذیربط انتظار دارند با نظارت بیشتر بر روند کار اجرای طرح فاضلاب و شتاب بخشیدن به این طرح ، ترمیم نوار حفاری و آسفالت خیابانها را به صورت کارشناسی مد نظر قرار دهند.

طی چند ماه اخیر شکایات متعددی از سوی شهروندان دزفول در اعتراض به کندی روند اجرای طرح فاضلاب و تخریب گسترده معابر و خیابانهای شهر و نیز ترمیم غیر کارشناسی نوارهای حفاری صورت گرفته که تاکنون بی نتیجه بوده است

اشتراک مطلب با :