تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۱:۰۲:۵۰
کد خبر : 14468

کمپ نوروزی دزفول آماده اسکان میهمانان نوروزی است

ˈمحمدرضا کرمی نژاد ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کمپ نوروزی دزفول در مجاورت بوستان بعثت با یکصد کانکس مجهز و حدود یکصد سکو برای برپایی چادر آماده اسکان میهمانان نوروزی است. وی گفت:علاوه بر کمپ نوروزی کلیه پارک های ساحلی و پارک گنجینه ها نیز آمادگی اسکان میهمانان […]

ˈمحمدرضا کرمی نژاد ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کمپ نوروزی دزفول در مجاورت بوستان بعثت با یکصد کانکس مجهز و حدود یکصد سکو برای برپایی چادر آماده اسکان میهمانان نوروزی است.

وی گفت:علاوه بر کمپ نوروزی کلیه پارک های ساحلی و پارک گنجینه ها نیز آمادگی اسکان میهمانان نوروزی را دارند و امکانات بهداشتی نیز زیر نظر بهداشت در این مکان ها در نظر گرفته شده است.

شهردار دزفول اظهار داشت:کلیه پارک ها و کمپ های دزفول مجهز به نمازخانه هستند و نماز جماعت در نمازخانه های این پارک ها اقامه می شود ضمن اینکه کمپ نوروزی از امکانات رفاهی از جمله فروشگاه و نانوایی نیز برخوردار است.

کرمی نژاد گفت:از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین سال جاری کمپ نوروزی شهرداری دزفول پذیرای ۱۵ هزار نفر از میهمانان نوروزی بوده است

اشتراک مطلب با :