تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۲:۴۴:۵۵
کد خبر : 14463

چهار میلیون نشای گل فصلی در دزفول کاشته شد

ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ  افزود:کاشت این گل های فصلی در آستانه فصل بهار و استقبال از مسافران نوروزی از ۱۵ بهمن ماه در میادین و بلوارها اغاز شده است. وی هزینه کاشت این گل های فصلی را دو میلیارد ریال دانست و اظهار داشت:تا پایان سال نشای گل فصلی به پنج میلیون عدد خواهد رسید. شهردار […]

ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ  افزود:کاشت این گل های فصلی در آستانه فصل بهار و استقبال از مسافران نوروزی از ۱۵ بهمن ماه در میادین و بلوارها اغاز شده است.

وی هزینه کاشت این گل های فصلی را دو میلیارد ریال دانست و اظهار داشت:تا پایان سال نشای گل فصلی به پنج میلیون عدد خواهد رسید.

شهردار دزفول گفت :به منظور استقبال از نوروز روشنایی میادین و خیابان های شهر بررسی و مشکلات روشنایی برطرف شد.

کرمی نژاد افزود:پارک های دزفول نیز برای ورود میهمانان نوروزی با کاشتن گل های زیبا و فضای سبز مهیا شده اند ضمن اینکه کلیه آب نماهای سطح شهر نیز راه اندازی شده است.

وی با اشاره به مقارن بودن ایام فاطمیه با نوروز گفت:در سطح شهر سه سفره هفت سین متناسب با عید نوروز و ایام فاطمیه در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل پارک ها وفضای سبز شهرداری دزفول نیز گفت:برای استقبال از نوروز در میدان امام حسین (ع) فرش گل گسترده شده و مسیرهای ورودی شهر درختکاری وهرس گردید.

ˈعلیرضا چیت زن زادهˈ افزود:شهرداری دزفول همچنین در حال آماده سازی بزرگترین و مجهزترین شهر بازی و باغ پرندگان خوزستان برای استفاده میهمانان نوروزی است

ایرنا

اشتراک مطلب با :