تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۲:۳۹:۲۲
کد خبر : 14456

پنج هزار اصله نهال بین شهروندان دزفولی توزیع می شود

ˈ محمدرضا کرمی نژادˈ افزود:این تعداد نهال به مناسبت هفته درختکاری وترویج این فرهنگ درختکاری به صورت رایگان بین شهروندان توزیع می شود. وی اظهار داشت:توزیع این نهال ها در روز پنجشنبه در محل گلزار شهدا و بهشت علی و روز جمعه درب مصلای نماز جمعه بین نمازگزاران انجام می شود. کرمی نژاد با اشاره […]

ˈ محمدرضا کرمی نژادˈ افزود:این تعداد نهال به مناسبت هفته درختکاری وترویج این فرهنگ درختکاری به صورت رایگان بین شهروندان توزیع می شود.

وی اظهار داشت:توزیع این نهال ها در روز پنجشنبه در محل گلزار شهدا و بهشت علی و روز جمعه درب مصلای نماز جمعه بین نمازگزاران انجام می شود.

کرمی نژاد با اشاره به دیگر برنامه های شهرداری در هفته درختکاری گفت: به همین مناسبت در روز پنجشنبه هفته جاری نیز با حضور مسوولان محلی مسیر جاده صفی آباد از سمت دانشگاه پیام نور درختکاری می شود.

شهردار دزفول افزود:از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۳ هزار و ۷۰۰ اصله نهال توسط شهرداری دزفول در سطوح مختلف شهر کاشته شده است.

کرمی نژاد سرانه فضای سبز استاندارد به ازای هر نفر را ۱۵ متر مربع عنوان کرد و افزود:در دزفول سرانه فضای سبز به ۱۹٫۵ متر مربع رسیده است.

اشتراک مطلب با :