تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۱:۳۲:۲۱
کد خبر : 14414

شکارچی متخلف در دزفول دستگیر شد

به گزارش دزنا ۲۴بنقل ازروابط عمومی محیطزیست دزفول :مأموران یگان حفاظت محیط زیست دزفول در هنگام گشت و کنترل از یک باب مغازه ۱۱ قطعه پرنده وحشی و ۱۲ قطعه پرنده زنده شامل ۲ قطعه دراج ، هفت قطعه تیهو ، یک قطعه مرغ مینا ، یک قطعه طرقه و یک قطعه سار کشف کردند. […]

به گزارش دزنا ۲۴بنقل ازروابط عمومی محیطزیست دزفول :مأموران یگان حفاظت محیط زیست دزفول در هنگام گشت و کنترل از یک باب مغازه ۱۱ قطعه پرنده وحشی و ۱۲ قطعه پرنده زنده شامل ۲ قطعه دراج ، هفت قطعه تیهو ، یک قطعه مرغ مینا ، یک قطعه طرقه و یک قطعه سار کشف کردند.

وی اظهار داشت:شکارچی متخلف پس از دستگیری به دادگستری معرفی شد و پرندگان مذکور در طبیعت و در منطقه شکار ممنوع قلعه شاداب رها سازی شد.

وی گفت : زنده گیری ، عرضه و فروش گونه های جانوری و اجزای آنها بدون اخذ مجوز های لازم ممنوع و غیر قانونی است و موجب خروج گونه های جانوری از زیستگاههای اصلی و در نهایت مرگ و میر گونه ها می گردد .

رییس اداره حفاظت محیط زیست دزفول از شهروندان تقاضا کرد در صورت مشاهده هرگونه عرضه و فروش گونه های وحشی موارد را جهت دستگیری و پرونده متخلف با دادخواست مطالبه ۱۲ میلیون ریال ارائه شد.

اشتراک مطلب با :