تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۹:۳۴:۱۳
کد خبر : 14405

اجرای پروژه جابجایی خط لوله آبرسانی شهر اندیمشک

به گزارش دزنا ۲۴” به دلیل اجرای پروژه احداث تقاطع سه طبقه غیر همسطح در میدان بسیج اندیمشک و تعارض این طرح با لوله ۶۰۰ میلی‌متری آب‌رسانی در میدان بسیج ، با همت اداره آبفای اندیمشک این خط لوله به طول ۶۰۰ متر در حال جابجایی می باشد. مهندس موسی سواحلی، مدیر آبفای اندیمشک با […]

به گزارش دزنا ۲۴” به دلیل اجرای پروژه احداث تقاطع سه طبقه غیر همسطح در میدان بسیج اندیمشک و تعارض این طرح با لوله ۶۰۰ میلی‌متری آب‌رسانی در میدان بسیج ، با همت اداره آبفای اندیمشک این خط لوله به طول ۶۰۰ متر در حال جابجایی می باشد.

مهندس موسی سواحلی، مدیر آبفای اندیمشک با اعلام این خبر به خبرنگارما  گفت:  به دلیل تلاقی خط لوله ۶۰۰ میلی متری GRP  آبرسانی شهر اندیمشک با احداث تقاطع سه طبقه غیرهمسطح واقع در میدان بسیج ، با تلاش شبانه روزی پرسنل اداره آبفا این خط را با ۶۰۰ متر لوله پلی اتیلن ۶۳۰ فشار قوی تغییر مسیر داده اند تا عملیات خاکبرداری جهت ادامه پروژه غیرهمسطح صورت گیرد.

وی اضافه کرد: این پروژه با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی در حال اجرا می باشد و ظرف چند روز آینده به اتمام میرسد.

مدیر آبفای اندیمشک  افزود ”  اجرای پروژه فاضلاب شهری در اندیمشک اشاره کرد و افزود: این پروژه که اعتبار آن از محل فروش اوراق مشارکت در اندیمشک در حال اجرا می باشد،  تا کنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در حال حاضر این پروژه به جهت نزدیک شدن به پایان سال و رفاه حال مردم در ایام نوروز تعطیل شده است و انشاءا… بعد از اتمام تعطیلات نوروزی کار اجرای آن ادامه خواهد یافت.

اشتراک مطلب با :