تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۰:۵۲:۵۸
کد خبر : 14384

برگزاری جشن‌های صد‌ها میلیون تومانی در پتروشیمی‌های ماهشهر

در حالی که این روز‌ها بحث لغو کنسرت‌های موسیقی در استان خوزستان به دلیل نزدیک بودن ایام سوگواری فاطمیه در صدر اخبار قرار گرفته است، خبر‌ها از برگزاری چند جشن توسط شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر حکایت دارد. در یکی از جشن‌ها که قرار است یکی از شرکت‌های بزرگ پتروشیمی از روز […]

در حالی که این روز‌ها بحث لغو کنسرت‌های موسیقی در استان خوزستان به دلیل نزدیک بودن ایام سوگواری فاطمیه در صدر اخبار قرار گرفته است، خبر‌ها از برگزاری چند جشن توسط شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر حکایت دارد.

در یکی از جشن‌ها که قرار است یکی از شرکت‌های بزرگ پتروشیمی از روز جمعه این هفته به مدت چهار روز برگزار کند، روزانه ۵۰ میلیون تومان هزینه در نظر گرفته شده است که قرار داد منعقد شده با یک شرکت تهرانی به نام «ن. چ» است.

در یکی از همین مراسم‌ها قرار است روز دوشنبه هفته آینده در دو سانس احسان خواجه امیری در تالار آفرینش کنسرت برگزار کند.

با وجود نزدیکی به ایام سوگواری فاطمیه و دل نگرانی مومنین و مردم خداجوی استان از برگزاری مراسم‌های لهو و لعب در استان، حیف و میل صد میلیون تومانی برخی از شرکت‌های پتروشیمی که عموما مدیران عامل آن‌ها غیربومی بوده و اختصاص امتیاز برگزاری این جشن‌ها به شر کت‌های غیربومی و عدم توجه به ظرفیت فرهنگی و هنری استان خوزستان سوال برانگیز است.

جامعه فرهنگی و هنری استان خوزستان از استاندار خوزستان انتظار دارد جلوی حیف و میل بودجه‌های فرهنگی استان را بگیرد.

فارس

اشتراک مطلب با :