تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۰:۴۸:۰۶
کد خبر : 14379

مرکز پزشکی قانونی شمال خوزستان افتتاح شد

دزنا ۲۴” مدیر کل پزشکی قانونی خوزستان در آیین افتتاح این مرکز گفت:با راه اندازی این مرکز از این پس امور مربوط به پزشکی قانونی شهرهای اندیمشک ، شوش و گتوند در دزفول انجام می شود. ˈسید فرزاد حسینیˈ افزود:مرکز پزشکی قانونی شمال خوزستان ظرفیتی برای ارائه آموزش های علمی و عملی به پزشکان قانونی […]

دزنا ۲۴” مدیر کل پزشکی قانونی خوزستان در آیین افتتاح این مرکز گفت:با راه اندازی این مرکز از این پس امور مربوط به پزشکی قانونی شهرهای اندیمشک ، شوش و گتوند در دزفول انجام می شود.

ˈسید فرزاد حسینیˈ افزود:مرکز پزشکی قانونی شمال خوزستان ظرفیتی برای ارائه آموزش های علمی و عملی به پزشکان قانونی

بوده و نیز زمینه ارتقاء سطح آموزش در بخش پزشکی قانونی را در منطقه شمال خوزستان فراهم می کند.

وی افزود:مرکز پزشکی قانونی دزفول به عنوان مرکز کالبد گشایی (شکافی ) شمال خوزستان ، شهرهای شمال استان را از انتقال اجساد به مرکز استان برای انجام کالبد گشایی بی نیاز می کند.

فرماندار ویژه دزفول نیز اعتبار هزینه شده برای احداث این مرکز را افزون بر ۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی ها عنوان کرد و گفت: این مرکز با یکهزار و ۱۰۰ متر مربع زیر بنا احداث شده است.

ˈعبدالرضا احسانی نیاˈ افزود:مرکز پزشکی قانونی شهرستان دزفول که در کوی آزادگان و در مجاورت دانشگاه آزاد اسلامی بنا شده مجهز به امکاناتی چون سردخانه ، سالن تشریح و دیگر امکانات مورد نیاز می باشد.

در آیین افتتاح مرکز پزشکی قانونی شمال خوزستان ، رییس سازمان نظام پزشکی کشور ، رییس دادگستری استان خوزستان ، امام جمعه و نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و نیز رییس دادگستری شهرستان دزفول حضور داشتند

اشتراک مطلب با :