تاریخ انتشار خبر: ۸ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۴:۳۷:۲۳
کد خبر : 14353

نخستین شهردار سیاه منصور دزفول منصوب شد

استاندارخوزستان طی حکمی امید حیدری را به عنوان نخستین شهردارسیاه منصوردزفول منصوب کرد. به گزارش خبرنگاردزنا ۲۴” ،مراسم معارفه شهردار سیاه منصور – دزفول با حضورمعاون مدیرکل امورشهری وشوراهای استانداری خوزستان، بخشداران،شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر های همجوار دزفول ،رییس شورای اسلامی شهرستان دزفول ، و جمعی ازآن منطقه برگزار شد. شهردار سیاه منصور […]

استاندارخوزستان طی حکمی امید حیدری را به عنوان نخستین شهردارسیاه منصوردزفول منصوب کرد.
به گزارش خبرنگاردزنا ۲۴” ،مراسم معارفه شهردار سیاه منصور – دزفول با حضورمعاون مدیرکل امورشهری وشوراهای استانداری خوزستان، بخشداران،شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر های همجوار دزفول ،رییس شورای اسلامی شهرستان دزفول ، و جمعی ازآن منطقه برگزار شد.
شهردار سیاه منصور در مراسم معارفه اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم برای انجام امورعمرانی در ورودی شهر، ایجاد فضای سبز، رفع آلایندگی ازصنایع همجوارسیاه منصوراولویت اول مجموعه شهرداری خواهد بود.
امید حیدری اظهار کرد: وسعت و نوع شهرسازی سیاه منصور بسیار ویژه و حساس بوده و نوع خدمات‌رسانی در این منطقه به بدلیل همجوار بودن با شهرک صنعتی دزفول این منطقه را از دیگر شهر ها متمایز میسازد .
وی حوزه شهرسیاه منصور را یکی از مناطق مهم توابع دزفول دانست و گفت: این منطقه از لحاظ کسب درآمد به عنوان قطب درآمدی کشاورزی و صنعتی محسوب می‌شود.
شهردارسیاه منصورگفت: یکی از حوزه‌هایی که هم مردم و هم اعضای شورای این شهرانتظار تحول، تحرک و پویایی در آن را دارند تحولی در شهر سیاه منصور بویژه مسیر فاضلاب صنعتی وشهری که از وسط شهر عبور میکند .
همچنین متن حکم استاندارخوزستان به” امید حیدری” آمده است با توجه به تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به سمت شهردار سیاه منصور منصوب می‎شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‎گیری از تجربیات ارزنده، در تنظیم برنامه و برقراری تعامل سازنده با همه عناصر موثر درون و برون سازمانی با هماهنگی اینجانب موفق و موید باشید.
حیدری دانش‎آموخته مهندسی برق است وسوابق اجرایی ایشان می‎توان به ۱۸ سال حضور درپست های شهرداری دزفول اشاره کرد..

اشتراک مطلب با :
  1. حسينى Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    جناب آقاى مهندس امیدحیدرى انتخاب شایسته ى حضرتعالى رابعنوان شهردارشهرسیاه منصورتبریک عرض مى نمایم وبراى شماآرزو میکنم درانجام این وظیفه ى خطیرهمواره درپناه حضرت حق؛پیروزباشید.