تاریخ انتشار خبر: ۶ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۰:۲۶:۰۳
کد خبر : 14289

ظرفیت های سرمایه گذاری بخش خصوصی در دزفول بررسی ومشخص شد

دزنا ۲۴” به گزارش خبرنگارما”  سرمایه گذاران بخش خصوصی روز دوشنبه به دعوت شهرداری دزفول وارد این شهر شده و از جاذبه های گردشگری ، تفریحی ، باستانی و زیارتی این شهرستان دیدن کرده و از نزدیک قابلیت های سرمایه گذاری در زمینه های مذکور را بررسی کردند. مسوول روابط عمومی شهرداری دزفول گفت: این […]

دزنا ۲۴” به گزارش خبرنگارما”  سرمایه گذاران بخش خصوصی روز دوشنبه به دعوت شهرداری دزفول وارد این شهر شده و از جاذبه های گردشگری ، تفریحی ، باستانی و زیارتی این شهرستان دیدن کرده و از نزدیک قابلیت های سرمایه گذاری در زمینه های مذکور را بررسی کردند.

مسوول روابط عمومی شهرداری دزفول گفت: این سرمایه گذاران در سفر به دزفول از پروژه قائم ، پارکینگ طبقاتی ، پارکینگ نیایش و نیز پارکینگ دروازه دیدن کرده و ظرفیت های تفریحی و گردشگری این شهر را مورد ارزیابی کارشناسی قرار دادند.

ˈامیر قنبرزاده ˈ افزود: سرمایه گذاران بخش خصوصی پس از دیدار از مناطق مختلف شهرستان دزفول ، در نشستی با شهردار دزفول راهکارهای سرمایه گذاری در پروژه های عمران شهری ، تفریحی و تجاری را بررسی کردند.

شهرداری دزفول برای اجرای طرح های عمران شهری ، تفریحی و گردشگری زمینه برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی را فراهم کرده است.

دزفول با وجود رودخانه دز و ساحل زیبا و منحصر بفرد این رودخانه ، آثار باستانی متعدد دارای جذابیت خاص گردشگری است که با سرمایه گذاری در این بخش می توان اقتصاد منطقه را متحول کرد.

ایرنا

اشتراک مطلب با :
  1. سید رضا Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    چرا سایتتون عکس نداره ؟؟