تاریخ انتشار خبر: ۵ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۷:۰۵:۵۸
کد خبر : 14283

بازگشت ازدحام و صف‌های طولانی سبد کالا

از اولین روزهای هفته جاری بخش قابل توجهی از خانواده‌هایی که سبد اول را دریافت نکرده بودند، با تصمیم جدید دولت مشمول این سبد شدند و برای دریافت سبد به فروشگاه‌های زنجیره‌ای مراجعه کردند. از روز گذشته فروشگاه‌های توزیع‌کننده سبد کالا با ازدحام مشمولین جدید مواجه شده‌اند و گزارش خبرنگار فارس از فروشگا‌های شهروند قزل […]

از اولین روزهای هفته جاری بخش قابل توجهی از خانواده‌هایی که سبد اول را دریافت نکرده بودند، با تصمیم جدید دولت مشمول این سبد شدند و برای دریافت سبد به فروشگاه‌های زنجیره‌ای مراجعه کردند. از روز گذشته فروشگاه‌های توزیع‌کننده سبد کالا با ازدحام مشمولین جدید مواجه شده‌اند و گزارش خبرنگار فارس از فروشگا‌های شهروند قزل قلعه، شهروند میدان صادقیه و فروشگاه سپه خیابان استاد نجات اللهی حاکی از تشکیل دوباره صف‌ها است.

یک مقام مسئول اعلام کرده بود که سبد دوم کالایی احتمالا روز ۵ اسفندماه توزیع می‌شود اما با تصمیم جدید دولت به نظر می‌رسد سبد دوم چند روزی باید تعویق بیفتد. بنابراین گزارش، وزیر صنعت، توزیع سبد دوم در سال ۹۳ را منتفی دانسته است، لذا نهایتا از ۱۵ اسفندماه باید توزیع سبد دوم کالایی آغاز شود.

اشتراک مطلب با :