تاریخ انتشار خبر: ۴ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۸:۴۷:۲۱
کد خبر : 14252

ساختمان VIP فرودگاه دزفول افتتاح شد

دزنا ۲۴” امام جمعه دزفول در آیین بهره برداری از این ساختمان در محل فرودگاه دزفول احداث این ساختمان را یکی از ضروریات فرودگاه دزفول دانست وگفت:توسعه فرودگاه موجب رشد اقتصاد این شهرستان خواهد شد. حجت الاسلام ˈ سید محمدعلی قاضی دزفولیˈ اظهار امیدواری کرد شاهد توسعه پروازهای فرودگاه دزفول به پروازهای بین المللی و […]

دزنا ۲۴” امام جمعه دزفول در آیین بهره برداری از این ساختمان در محل فرودگاه دزفول احداث این ساختمان را یکی از ضروریات فرودگاه دزفول دانست وگفت:توسعه فرودگاه موجب رشد اقتصاد این شهرستان خواهد شد.

حجت الاسلام ˈ سید محمدعلی قاضی دزفولیˈ اظهار امیدواری کرد شاهد توسعه پروازهای فرودگاه دزفول به پروازهای بین المللی و صادرات محصولات کشاورزی باشیم.

ˈ عبدالرضا احسانی نیا ˈ فرماندار ویژه دزفول نیز مشکلات کشاورزی را مهمترین مشکل مردم دزفول دانست و اظهار امیدواری کرد با توسعه فرودگاه دزفول مشکلات کشاورزی و اقتصادی منطقه رفع شود.

مدیر فرودگاه دزفول نیز گفت:هر فرودگاه باید یک VIP برای شخصیت های خیلی مهم داشته باشد و وزرا و میهمانان ویژه برای امنیت بیشتر به این ساختمان می روند و در نهایت امنیت پرواز خود را انجام خواهند داد.

ˈ کریم عصاره ˈ افزود:این ساختمان دارای امکانات پذیرایی برای میهمانان ویژه است و تجهیز آن توسط خیرین وبا حمایت نیروی هوایی ،فرمانداری و شورای شهر وشهرداری انجام شده است.

وی اظهار داشت:قبلا برای ورود میهمانان ویژه به دزفول مشکل داشتیم که با افتتاح این ساختمان این مشکلات رفع و ساختمان vip به سپاه تحویل داده می شود.

ˈعلیرضا مسعودی فرˈ مسوول دفتر نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی نیز از پیگیری نماینده دزفول برای ایجاد مرز هوایی فرودگاه دزفول خبر داد و گفت: در آینده نزدیک شاهد تصویب مرز هوایی فرودگاه دزفول خواهیم بود.

در طول هفته ۳۸ پرواز از فرودگاه دزفول به مقصد تهران و بالعکس انجام می شود

 

اشتراک مطلب با :