تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۵:۴۷:۵۳
کد خبر : 14157

طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در دزفول آغاز شد

دزنا ۲۴” فرمانده انتظامی شهرستان دزفول دراین رابطه افزود ” در این طرح با مخلان نظم و امنیت عمومی ، اراذل و اوباش ، سارقین و فروشندگان مواد مخدر و افراد بد حجاب و نیز کسانیکه با هر گونه اقدام موجب اخلال در نظم عمومی می شوند برخورد خواهد شد. سرهنگ ˈ احمد چنداز ˈ […]

دزنا ۲۴” فرمانده انتظامی شهرستان دزفول دراین رابطه افزود ” در این طرح با مخلان نظم و امنیت عمومی ، اراذل و اوباش ، سارقین و فروشندگان مواد مخدر و افراد بد حجاب و نیز کسانیکه با هر گونه اقدام موجب اخلال در نظم عمومی می شوند برخورد خواهد شد.

سرهنگ ˈ احمد چنداز ˈ هدف از اجرای این طرح را افزایش بیش از پیش ضریب امنیت در شهرستان دزفول ،مبارزه جدی و همه جانبه دستگاههای دولتی و مردم با مخلان نظم و امنیت عمومی ، اراذل و اوباش ، سارقان به ویژه سارقان منزل عنوان کرد.

وی افزود: برخورد با سارقان خودرو و موتورسیکلت ، کیف قاپ و جیب بر و قاچاقچیان مواد مخدر ، زورگیران و بدحجابی از دیگر اهداف اجرای این طرح عنوان کردوافزود:در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هر موردی که نظم و امنیت عمومی را به چالش بکشد برخورد می شود.

وی از شهروندان خواست جهت برقراری امنیت و آرامش بیشتر با همکاری شایسته با ماموران انتظامی هر گونه تخلف و یا ایجاد مزاحمت و بروز جرائم توسط افراد فرصل طلب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع تا اقدامات لازم صورت گیرد.

اشتراک مطلب با :
  1. شهروند Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    می بینیم هر وز موتور میدزدن و………. دیگه داخل روز روشن هم جرت میکنن دزدی کنن