تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۵:۴۳:۳۷
کد خبر : 14155

ازسال جدید یارانه صرفاً به «نیازمندان» پرداخت می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه علنی امروز (دوشنبه) پارلمان، لایحه بودجه سال ۹۳ کل کشور را اعاده شده از شورای نگهبان بررسی کردند. در ادامه این جلسه وکلای ملت با ۱۱۸ رأی موافق، ۷۴ رأی مخالف و ۱۱ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۵ نماینده حاضر در صحن علنی مجلس  لایحه مذکور که مربوط […]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه علنی امروز (دوشنبه) پارلمان، لایحه بودجه سال ۹۳ کل کشور را اعاده شده از شورای نگهبان بررسی کردند.

در ادامه این جلسه وکلای ملت با ۱۱۸ رأی موافق، ۷۴ رأی مخالف و ۱۱ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۵ نماینده حاضر در صحن علنی مجلس  لایحه مذکور که مربوط به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها است، رأی مثبت دادند.

یارانه نقدی صرفا سرپرستان خانوارهای متقاضی که به تشخیص دولت نیازمند دریافت یارانه باشند، پرداخت می‌گردد (مجموع درآمد سالانه آنها کمتر از رقم تعیین شده توسط دولت باشد) و افراد متقاضی دریافت یارانه نقدی باید در موعد تعیین شده به مراکز ثبت‌نام مراجعه نمایند. چنانچه پس از تحقیق مشخص گردید که اشخاص با درآمد بیشتر از مبلغ فوق اقدام به دریافت یارانه کرده‌اند به میزان ۳ برابر یارانه دریافتی جریمه می‌شوند.

اشتراک مطلب با :