تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۱:۵۹:۳۶
کد خبر : 14150

مردم دزفول منتظر وخواهان برخورد قاطع با هنجارشکنان هستند

در دو روز گذشته اوباش خسارات زیاد مالی و معنوی به دزفول وارد نمودند. اوج این فتنه دیروز بود که با تلاش نیروها خاموش شد. اما سئوالات اساسی از مسئولان در اذهان عمومی مطرح است: ۱- آیا نهادهای امنیتی سرشاخه های این فتنه که یقینا از جایی هدایت می شدند را شناسایی کرده اند؟ دیروز بصورت مستقیم […]

در دو روز گذشته اوباش خسارات زیاد مالی و معنوی به دزفول وارد نمودند. اوج این فتنه دیروز بود که با تلاش نیروها خاموش شد. اما سئوالات اساسی از مسئولان در اذهان عمومی مطرح است:

۱- آیا نهادهای امنیتی سرشاخه های این فتنه که یقینا از جایی هدایت می شدند را شناسایی کرده اند؟ دیروز بصورت مستقیم شبکه تلویزیونی منافقین باذوق زدگی اخبار این اغتشاشات را نشان می داد و اخبار را لحظه ای روی تلکس خبری خود درج می کردند و صراحتا از حمایت این سازمان تروریستی از اغتشاشات دزفول سخن می گفتند.

۲- مسئولان قضایی در برابر دستگیر شدگان که امنیت عمومی شهرستان را مختل کرده و به اموال عمومی خساراتی وارد کردند چگونه برخورد خواهند کرد؟

۳- خسارت دیدگان که تماما از مردم عادی هستند از چه طریق باید پی گیری کنند و هزینه این خسارات را چه کسی باید پرداخت کند؟

۴- ریشه یابی این غائله و برخی از سخنان که بوی تفرقه می دهد و زمینه ساز این تحرکات بود را نهادهای ذی ربط پی گیری کرده اند؟اقدام ضدانقلاب پسند دیروز را ساده انگاری است که پای اعتراض به یک سریال نوشت ،پرواضح بود یکی از اهداف این هنجارشکنی تضعیف اقتدار نهادهای انتظامی شهرستان بوده است.

دیروز فرماندار شهرستان از آغاز طرح امنیت اجتماعی سخن گفت لذا به ایشان عرض می کنیم که”آقای فرماندار این گوی و این میدان” نمونه بارز تامین امنیت اجتماعی برخورد بدون اغماض با ناقضان امنیت وقایع دیروز است. جریانات اخیر آموزنی در جلوی دیدگان مردم صبور دزفول می باشد و مردم بی صبرانه منتظر گزارش مسئولان امر از نحوه برخورد با این برهم زنندگان امنیت اجتماعی شهر هستند، بدون شک برخی از مدارا کردنها و ملاحظات در گستاخی برخی از این اوباشگریهای نقش داشته است.

در پایان از تلاش نیروی انتظامی دزفول که در این دو روز تلاش زیادی نمودند تشکر می نماییم از نیروهای بسیجی بویژه بسیجیان کوی ولی آباد و مدرس که زحمات زیادی را تحمل نمودند تشکر و نیز از نهادهای امنیتی دزفول که فعالانه مشغول هستند سپاسگزاریم .

ضمن تقدیر از زحمات قضات محترم به عرض می رساند که بار این اغتشاشات و برخورد نهایی به عهده دستگاه محترم قضایی دزفول است ، دیروز مسئولان ارشد قضایی در صحنه حضور داشتند و از نزدیک ناظر حرکات سیاسی و ضدامنیتی و اوباشگرانه این جمع بودند ؛ لذا منتظر برخورد قاطع و اشدمجازات برای عاملان و دستگیر شدگان غائله و فتنه دیروز و روز جمعه هستیم.

پلاک

اشتراک مطلب با :
  1. حسینی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    معلوم نیست چرابعلت تشابه اسمی ونیزبیان حقایق تاریخی اینقدر ادمهارابه عصبانیت میکشد.اگرتوهینی شده اول بزرگان قوم پیگیری کرده وحل مشکل نمایند .جنابان اقایان رضایی مگرنه درایل بختیاری مشکلات خیلی بدترازاین توسط ریش سفیدان حل میشود ایادرهمان ابتدا باچوب وبرد بجان هم میافتند؟ شماکه ازماجرااطلاع داشتید ودرانتخابات معمولا خودرانماینده قاطبه ایل بختیاری میدانید چرا جلو اقدامات مردمی واشوبی شبیه انچه درچندروز اخیر تادیروز دردزفول ایجاد شدرانگرفتید.مردم دزفول که شجاعت وولایت مداری خودرادرانقلاب وجنگ بخوبی نشان داده اند-که شما بخوبی به ان واقفید-تادیروزبابختیاری های ساکن درشهروحومه ان برادرانه کاروزندگی کرده اند امابااین اشوب وایجادوحشت چندروزه اخیرکه درست کرده ایدمعلوم نیست این رابطه دراینده چطورباشد.مهمترین وظیفه همه ماحفظ ارامش وقانون مداری درسایه اطاعت ازرهبری است.