تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۱:۵۲:۵۲
کد خبر : 14148

نماینده اندیمشک درمجلس شورای اسلامی”هر کاری که دشمن را شاد کند محکوم است

صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با رهیاب در خصوص تجمعات اعتراض آمیز در خصوص سریال سرزمین کهن اظهار:چند روز پیش که این مسئله پیش آمد تعداد زیادی از نمایندگان که لر هم نبودند یک نامه اعتراضی به اقای ضرغامی نوشتند و قرار بود در هیات رئیسه این […]

صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با رهیاب در خصوص تجمعات اعتراض آمیز در خصوص سریال سرزمین کهن اظهار:چند روز پیش که این مسئله پیش آمد تعداد زیادی از نمایندگان که لر هم نبودند یک نامه اعتراضی به اقای ضرغامی نوشتند و قرار بود در هیات رئیسه این نامه خوانده شود که مصلحت ندیدند.این قضایایی که از تلویزیون ما پخش شد حرکت خوبی نبود و باید بعد از این مسئولین صداو سیما دقت بیشتری کنند که به شخصی یا قومی خدای ناکرده اهانت نشود.

نماینده مردم اندیمشک تصریح کرد:اگر هم خطایی رخ داد نباید منتظر بمانند تا مردم حرفی بزنند بلکه سریع باید از مردم معذرت خواهی کنند و با آن کسانی که این کار کرده اند اگر به عمد بوده است برخورد جدی کنند و اگر سهوی بود با معذرت خواهی و اعلام آن مشکل را حل کنند.

وی تاکید گفت: قوم بزرگ بختیاری و لر همه شیعه هستند و در طول تاریخ از کسانی بودند که در مقابل ظلم و ستم تمام قامت ایستادند و در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش اساسی ایفا کردند.در زمان جنگ یکی از بهترین یگان های سپاه پاسداران بچه های بختیاری بودند که عملیات های بزرگ و موفقیت آمیزی را در طول ۸ سال دفاع مقدس آفریدند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان ساخت:اتفاقی افتاد مسولین امر هم معذرت خواهی کردند. دیگر نباید بعد از آن کارهایی کنیم که دشمن شاد شود و خوراک تبلیغاتی ضدجمهوری اسلامی تهیه شود.

صید عیسی دارایی تصریح کرد:مردم بختیاری و لر باید هوشیار باشند تا از این فضای پیش آمده ضد انقلاب استفاده نکند باید حواسمان باشد دشمن در کمین است.اگر مسئولی اشتباهی کرده است دلیلی ندارد در شهر راهپیمایی آن هم با خشونت  برگزار شود این کار درستی نیست.

نماینده اندیمشک در پایان خاطر نشان ساخت: از این اتفاقات حتما رهبر انقلاب هم ناراحت هستند ایشان هیچ وقت دوست ندارند به کسی یا قومی توهین شود ولی نباید در حکومتی که در راس آن ولی فقیه قرار دارد به خاطر اشتباه مسئولی به خیابان ها بریزیم این کار پسندیده نیست من شدیدا اتفاقات اخیر را محکوم می کنم.

اشتراک مطلب با :