تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۱:۵۰:۱۳
کد خبر : 14144

سران طوایف بختیاری در دزفول اعلام کردند همانند دوران دفاع مقدس در جهت حفظ کیان نظام اسلامی جان بر کف ایستاده اند

دزنا ۲۴” عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مادر خصوص رنجش خاطر بختیاری ها از سریال “سرزمین کهن” اظهارداشت:قوم شهید پرور بختیاری همواره پشتیبان انقلاب بوده اند و با تقدیم هزاران شهید گلگون کفن در هشت سال دفاع مقدس، جان بر کف پشت سر امام خمینی(ره) و […]

دزنا ۲۴” عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مادر خصوص رنجش خاطر بختیاری ها از سریال “سرزمین کهن” اظهارداشت:قوم شهید پرور بختیاری همواره پشتیبان انقلاب بوده اند و با تقدیم هزاران شهید گلگون کفن در هشت سال دفاع مقدس، جان بر کف پشت سر امام خمینی(ره) و بعد از آن حضرت آیت الله خامنه ایی بوده اند و از افتخارات این قوم بزرگ این است که ادامه دهنده راه شهدا باشند.

وی افزود:از گذشته تا به امروز نقش این قوم در استحکام و استقلال کشور همیشه مشهود بوده است.

پاپی زاده گفت:قوم  بختیاری قبل از مشروطیت با الهام گرفتن از علمای آن روزگار نقش کلیدی در مبارزه با استبداد داشتند و در سرنگونی سلسله خائن قاجاریه از پیش قراولان بودند.

وی ادامه داد: در زمان پهلوی اول،شهید علی مردان خان از تبار بختیاری ها مردانه در مقابل انگلیسی ها و رضا خان ایستاد و در نهایت بعد از دسیسه چینی انگلیسی ها دستگیر و تیرباران شد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان ساخت:سریال “سرزمین کهن” سبب رنجش قوم ولایتمدار بختیاری شد و تذاکراتی به صدا و سیما داده شد. جا دارد از زحمات علمای استان خوزستان خصوصا حضرت آیت الله جزایری نماینده محترم ولی فقیه در استان و سایر علما تشکر کرد که این مسئله را به جد پیگیری کردند و در نهایت مسئولین صداو سیما و عوامل این سریال معذرت خواهی کردند.

وی اضافه کرد:سران قبایل بختیاری در دزفول جلسات متعددی با مسئولین برگزار کردند و تمام تلاش خود را برای آرام کردن کسانی که رنجیده خاطر شده بودند انجام دادند چرا که کشور را از آن خود می دانند و اجازه نمی دهند تا رسانه های بیگانه بخواهند از این قضایا سو استفاده کنند.

پاپی زاده گفت:سران طوایف بختیاری در دزفول اعلام کردند همانگونه که در جنگ از کیان جمهوری اسلامی دفاع کردند امروز هم حاضرند جان بر کف برای نظام در صحنه باشند.

وی تاکید کرد:باید مواظب باشیم افراد نفوذی دست به تجمعات مردمی نزنند از مردم انتظار داریم از هرگونه اقدام انفرادی و یا برگزاری تجمع در شهرستان دزفول خودداری کنند.

نماینده مردم دزفول تصریح کرد: از روحانیت گرفته تا مسئولین کشور تاکید کردند که این حق مردم است که از آنها عذرخواهی شود و این اتفاق هم افتاد و ماجرا ختم به خیر شد وبعد از این  مردم خودشان با هرگونه ناآرامی برخورد خواهند کرد.

 

اشتراک مطلب با :
  1. حسینی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    بایداخطاراول رابه اقای پ… دادکه این قشقرق رابه راه انداخته ولی نمی تواند یانمیخواهدانراجمع کندبامغلطه وبازی باکلمات که نمیتوان اغتشاش وترساندن مردم وصدمه به اموال عمومی راتوجیه کرد.این نتیجه خویشتنداری ونجابت مردم قهرمان وبسیجی دزفول است؟

  2. رضا Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    نکنه فکر کردن دزفول امریکا یا شاید هم اسرائیل که بهش حمله کردن البته حق هم دارن چون از مدرس که خارج شدن این وضع لابد بد حجاب رو تو خیابون ها دیدن فکر کردن تو امریکاهستن می خواستن اوباما رو بکشن نه عزیزان اینجا دزفوله
    اقای نماینده شهیدان از این اراذل و اوباش جدا هستن اینها اراذل بودن نه قوم غیور لر این رو به عنوان یک لر که هستم می گم