تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۱:۴۵:۴۳
کد خبر : 14142

زیرساخت های شهرک صنعتی شماره ۴ دزفول تأمین شد

به گزارشدزنا ۲۴”  ˈ رضا طاهری ˈ افزود:شهرک صنعتی شماره چهار دزفول ۱۶۵ هکتار مساحت دارد که ظرفیت برق این شبکه هفت مگاوات می باشد. وی افزود : شبکه داخلی گاز این شهرک نیز با ظرفیت ۲۰ هزار متر مکعب بر ساعت و به طول شش و نیم کیلومتر تکمیل و احداث شده است . […]

به گزارشدزنا ۲۴”  ˈ رضا طاهری ˈ افزود:شهرک صنعتی شماره چهار دزفول ۱۶۵ هکتار مساحت دارد که ظرفیت برق این شبکه هفت مگاوات می باشد.

وی افزود : شبکه داخلی گاز این شهرک نیز با ظرفیت ۲۰ هزار متر مکعب بر ساعت و به طول شش و نیم کیلومتر تکمیل و احداث شده است .

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان از احداث شبکه داخلی تلفن این شهرک به متراژ هفت کیلومتر خبرداد و گفت : شهرک صنعتی شماره چهار دزفول با دارا بودن امکانات و زیرساخت های لازم مکانی مناسب برای سرمایه گذاری است .

طاهری وجود معادن غنی شن و ماسه ، وجود آب و هوای مناسب و اراضی مستعد جهت فعالیتهای کشاورزی و باغداری و وجود مراکز آموزشی عالی به منظور تأمین نیروی انسانی متخصص را از جمله مزایای سرمایه گذاری در شهرستان دزفول عنوان کرد وگفت: شهرستان دزفول ظرفیت های لازم برای سرمایه گذاری و تولید مواد غذایی، آشامیدنی، صنایع تبدیلی و ادوات کشاورزی، صنایع دستی و صنایع معدنی را دارد .

ایرنا

اشتراک مطلب با :