تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۱:۴۳:۴۲
کد خبر : 14139

تالار منطقه ای بورس اوراق بهادار در دزفول راه اندازی می شود

ˈ امیر حمزه مالمیر ˈ روز یکشنبه در گفت وگو یی افزود:با توجه به درخواست نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در خصوص راه اندازی تالار منطقه ای بورس در این شهرستان ، نقاط پیشنهادی برای راه اندازی این تالار مورد بررسی قرار گرفت. وی اظهار داشت:منطقه ای در دزفول برای راه اندازی این […]

ˈ امیر حمزه مالمیر ˈ روز یکشنبه در گفت وگو یی افزود:با توجه به درخواست نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در خصوص راه اندازی تالار منطقه ای بورس در این شهرستان ، نقاط پیشنهادی برای راه اندازی این تالار مورد بررسی قرار گرفت.

وی اظهار داشت:منطقه ای در دزفول برای راه اندازی این تالار مناسب ارزیابی شد که در صورت توافقات صورت گرفته عملیات اجرایی راه اندازی تالار منطقه ای بورس در دزفول بزودی آغاز خواهد شد.

مالمیر با اشاره به ظرفیت های سپرده گذاری وسرمایه گذاری در شهرستان دزفول گفت:برای نخستین بار تالار منطقه ای بورس در یک شهرستان راه اندازی خواهد شد که امیدواریم در توسعه فرهنگ سهام و سهامداری موثر باشد.

وی ابراز امیدواری کرد با راه اندازی این تالار مردم بتوانند با سرمایه گذاری در بورس آشنا و منابع مالی با کمک مردم تامین شود.

با راه اندازی بورس اوراق بهادار در دزفول پیش بینی می شود بخشی از

سپرده گذاری مردم دزفول در بانک ها که رقم قابل توجه ای است به سمت بورس هدایت شود

ایرنا

اشتراک مطلب با :