تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۰:۲۴:۵۴
کد خبر : 14127

ارازل واوباش مواظب باشند :مردم دزفول اعم از نیروهای بختیاری و دزفولی در کنار همدیگر فتنه به پا شده را خاموش خواهند کرد

دزنا ۲۴” عده ای فرصت طلب با بهانه هایی واهی جهت تسویه حسابهای شخصی و سیاسی با شهر ولایتمدار و انقلابی دزفول را ساعاتی متشنج نمودند.نکته جالب اینکه پوشش لحظه ای شبکه های معاند و ضدانقلاب از حرکات امروز بویژه حمایت سران سازمان منفور منافقین از این حرکات اراذل نشان از برنامه ریزی منظم برای ایجاد تفرقه و قومی گرایی […]

دزنا ۲۴” عده ای فرصت طلب با بهانه هایی واهی جهت تسویه حسابهای شخصی و سیاسی با شهر ولایتمدار و انقلابی دزفول را ساعاتی متشنج نمودند.نکته جالب اینکه پوشش لحظه ای شبکه های معاند و ضدانقلاب از حرکات امروز بویژه حمایت سران سازمان منفور منافقین از این حرکات اراذل نشان از برنامه ریزی منظم برای ایجاد تفرقه و قومی گرایی در دزفول دارد به گونه ایی که سیمای منافقین با زیرنویس حوادث امروز گزارش لحظه ایی به عوامل خود ارائه می دهد.

متاسفانه این عده از ظهر امروز قسمتی از شهر را ملتهب نموده اند. این عده با سنگ پرانی و تخریب اموال عمومی و شخصی قصد ایجاد وحشت و ارعاب در سطح شهر را داشتند که با حضور قاطع نیروهای انتظامی و حضور مسئولان ارشد شهرستان از ورودشان به شهر جلوگیری بعمل آمد.

نیروهای عزیز انتظامی با تمام توان به مقابله و برخورد جدی با این مخلان امنیت پرداخته اند ، نیروهای سپاهی و بسیجی و مردمی نیز عصر امروز در کنار ناجا با اغتشاش گران مقابله نمودند؛ بدون شک اگر این روند ادامه پیدا نماید واکنشهای جدی تری خواهد شد.

حرکات امروز را دیگر نمی توان به پای اعتراض به یک سریال قلمداد کرد ،این حرکت یک حرکت ضدامنیتی و ضدانقلابی است، این افراد آرامش شهر را هدف قرار داده و احتمالا با برنامه قصد به اینگونه حرکات دست زده اند. شعارهای سیاسی بیان شده در این جمع جز فتنه چیزی دیگری نیست.

 دزفول تندبادهای زیادی را پشت سرگذاشته است و این باد نیز نخواهد توانست بر اراده پولادین مردم چه بختیاری و چه دزفولی ولایتمدار لطمه وارد کند. ضدانقلاب هنوز کوچکتر از آن است که بتواند از آشوب در دزفول ذوق زده شود.

یقینا مردم دزفول اعم از نیروهای بختیاری و دزفولی در کنار همدیگر فتنه به پا شده را خاموش خواهند کرد. دود این آتش به چشم آنان خواهد رفت که در این چند مدت به گونه ای سخن می گفتند که انگار در طول سالهای انقلاب هرچه ظلم بوده بر علیه روستاهای دزفول بوده است.

قاطعیت برخورد با دستگیر شدگان و عوامل اصلی مطالبه قاطبه مردم شریف دزفول می باشد.

پلاک

اشتراک مطلب با :
 1. بختیاریها Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  بس کنید دیگه عقده ای های نژادپرست حال بهم زن. ما اصلا شما را بحساب نمیاریم بدبختهای منقرض شده .

  • ایرانی Netherlands Unknow Browser Unknow Os گفت:

   با عرض پوزش از تمامی هموطن های غیور لر بلا به نسبت شما عزیزان …. این شخصی که بنام (بختیاریها) رو سایت پیام میده چند مشکل داری ۱٫بی سوادی ۲٫ بی ادبی ۳٫مریضی ۴٫ کم داری ۵٫ منقرض شده دربدر خودت و امثال خودت هستند ۵٫فورا اول به یه روانشناس خودت رو نشون بده ۶٫ تاریخ رو بخون که حالی بشی با کی طرفی

  • امین Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

   جواب ابلهان خامشی است . عقده ای

  • حامد Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

   تو یکی خودتو با بختیاریا قاطی نکن! مطمئناً ساکنان متمدن و شریف دزفول تو رو به حساب نمیارن!

 2. arp Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  باسلام
  دزفول با خون شهیدانش دار مومنان گشت و امروز اسف بار است که بی خردی عده ای، سیمای این شهر را که تمدنش دفاع از اسلام را گواهی می دهد را در نگاه مردم کشور خدشه دار نماید.
  دستگاه قضایی شهرستان می بایست اشد مجازات را برای آشوب کنندگان اعمال نماید تا زین پس کسی به خود جرات ندهد با آبروی این شهرستان این چنین بازی کند و اخبار سایت های بیگانه را با بدنامی دزفول تغذیه نماید.

  • پسر زاگرس Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

   استغفرالله استغفرالله استغفرالله
   خدایا ببخش که این حرف رو میزنم
   ولی دوست عزیز شما خدایی که اینجوری داری حکم میدی؟اگه تو خدا بودی الان کره ی زمینی وجود نداشت….

 3. زینب Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  جناب بختیاری

  بی دلیل این کار ناشایست رو به همه ی بختیاری ها نسبت ندید

  همه ی بختیاری ها آب به آسیاب دشمن نمی ریزند ..

  همه شون بی بصیرت نیستن که شما اسم بختیاری ها رو گذاشتید روی خودتون

  با آبروی بختیاری ها بازی نکنید

 4. امین Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  دزنا۲۴ تو خبرگزاری جمهوری اسلامی نوشته شده شهروندان دزفول به سرزمین کهن اعتراض کردن
  سایت دز نا۲۴ از نام دزفول و دزفولی حمایت کنید

 5. بختیاری Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  منم با زینب موافقم
  جناب بختیاری
  بی دلیل این کار ناشایست رو به همه ی بختیاری ها نسبت ندید
  همه ی بختیاری ها آب به آسیاب دشمن نمی ریزند ..
  همه شون بی بصیرت نیستن که شما اسم بختیاری ها رو گذاشتید روی خودتون
  با آبروی بختیاری ها بازی نکنی

 6. یه خسارت دیده Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  اصلا هرچی لرا و بختیاریا میگن درست . شیشه ی ماشین من چه گناهی کرده بود ؟؟؟؟ آیا سازنده ی فیلم بود ؟

 7. reza Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  همون هایی که کابل های برق پل چهارم رو می دزدن و پلیس میگیردشون حبسشون میکنه همون هم زده دندون رییس پلیس رو شکسته تا انتقام بگیره . حالا که دیگه فیلم موهن متوقف شد ولی کارای اینا که از یاد دزفولیا نمیره .

 8. تینا Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  خوب بختیاری ها شهر و محل زندگی خودشون و نابود کنن چرا آخه دزفول؟مگه سازنده ی فیلم بوده؟ واقعا چرا باید به شهر دزفول آسیب برسونن و مردم و اذیت و آزار کنند بختیاری ها میتونند جای دیگه ای خودشونو خالی کنند و به جای دیگه آسیب بزنند خود بختیاری ها خوشحال میشن کسی این کار و با خودشون انجام بده به شهرشون زندگیشون و خانوادشون آسیب بزنند و خسارت وارد کنند؟متاسفم

  • پسر زاگرس Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

   چرا عاقلانه حرف نمیزنی آخه؟؟؟؟پس تو داری برا چی درس میخونی؟؟؟ بعدش هم زمین زمینه خداس به شما ربطی نداره که کی دوست داره کجا زندگی کنه؟ شما مالک شهر هستی؟؟؟؟
   از این نژاد پرستی دست بکشید شما نه با بختیاریها تنها با هیچ قومی توی ایران نمی سازید و با همه مشکل دارید….دیگه همه فهمیدن چه اخلاقی دارید….

 9. سید نبوی United States Unknow Browser Unknow Os گفت:

  من از سادات بختیاری لالی هستم که بزرگ شده ی اهوازم. چند وقت پیش نقشه ی خاورمیانه ی جدید رو دیدم که توسط امریکایی ها طراحی شده. توی این نقشه قسمتهای زیادی از کشورمون جدا شده بود. ولی برام خیلی عجیب بود که شمال خوزستان رو هم از ایران جدا کرده.با خودم گفتم بختیاری از ایران جدا بشه!!! هرگز. ولی حلا میبینم که عوامل دشمن حتی در رسانه ملی ما هم نفوذ کرده و یک کارگردان با ساخت یک فیلم اینطور اب به اسیاب دشمن میریزه.برادر و خواهر بختیاری من به ما توهین بدی شده. قبول. ولی دشمن برای ما نقشه داره. بی دلیل نیست که خانم بازیگر در جشنواره فجر لباس با ابهت چوقا بر تن میکنه. حتما دلیلی داره که رئیس جمهور در اولین سفر استانی خودش به خوزستان میاد ولی نمیتونه ب مناطق بختیاری نشین بیاد. دشمن میخواد ما ایرانیها به جون هم بیوفتیم و همدیگه رو بکشیم.

 10. حسینی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  معلوم نیست چرابعلت تشابه اسمی ونیزبیان حقایق تاریخی اینقدر ادمهارابه عصبانیت میکشد.اگرتوهینی شده اول بزرگان قوم پیگیری کرده وحل مشکل نمایند .جنابان اقایان رضایی مگرنه درایل بختیاری مشکلات خیلی بدترازاین توسط ریش سفیدان حل میشود ایادرهمان ابتدا باچوب وبرد بجان هم میافتند؟ شماکه ازماجرااطلاع داشتید ودرانتخابات معمولا خودرانماینده قاطبه ایل بختیاری میدانید چرا جلو اقدامات مردمی واشوبی شبیه انچه درچندروز اخیر تادیروز دردزفول ایجاد شدرانگرفتید.مردم دزفول که شجاعت وولایت مداری خودرادرانقلاب وجنگ بخوبی نشان داده اند-که شما بخوبی به ان واقفید-تادیروزبابختیاری های ساکن درشهروحومه ان برادرانه کاروزندگی کرده اند امابااین اشوب وایجادوحشت چندروزه اخیرکه درست کرده ایدمعلوم نیست این رابطه دراینده چطورباشد.مهمترین وظیفه همه ماحفظ ارامش وقانون مداری درسایه اطاعت ازرهبری است.

 11. مسيحا Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  Your comment is awaiting moderation.
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ at ۹:۳۴ ب.ظ

  سلام . ببخشید دیگه چی میخواین همه ایران ازتون عذر خواهی کردن .بازم اومدین مملکتمونو بهم بزنید لرا
  واقعا خجالت داره اگه شما بودین اون موقع که شهید دادینو جانتونو دادین در راه این مملکت پس این بی ظرفیی از کجا میاد.من عاشق ایرانم.حالا هم که فیلمو پخش نمیکنن .حالا چی میگین من بودم بخاطر اینکه نظم عمومی رو بهم زدید بلای که سر فتنه گران ۸۸ اوردن بر سر شما میوردم .شما دارین با کارتون فتنه میکنید نه اعتراض. مردم چه گناهی کردن که اومدین به اونا سنگ میزنید و راننده ماشین سنگین با سنگ فرستادین کما و الان مرده .و امنیت ایرانو بهم زدید . ایا مردم دیگه و غیر بختیاری باید تاوان پس بدن که اونارو مورد ازار قرار میدید .وبهشون سنگ میزنید.من خواستم برم نماز جماعت هم بهمون سنگ میزدن نمیزاشتن بریم و نماز بخونیم.بنظر من الان که عذر خواهی کردن و فیلمو دیگه پخش نمیکنن اگر باز بیاین اعتراض کنید باید باهاتون برخورد شه و مجازات شید .ارامش ایران اسلامی عزیزمونو بخاطر یه فیلم بهم زدید. ما خون خودمونو دادیم و همیشه اماده ایم تا خونمونو پای ایران عزیزمون بدیم .بسیجی و فدای ایران اسلامی

  • پسر زاگرس Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

   تو که ادعای نماز و روزت میشه اول بگو نماز چندتا نقطه داره؟ بعدش هم یه آدم مومن با همچین لفظی صحبت نمیکنه؟ شما طوری نوشتی که این جنگ مثل فتنه ۸۸ بوده که انگاری ۲ میلییون آدم اومده بیرون…شما با لفظ تندی که به کار بردی انگار حکم جهاد دادن و میخوای سر مردم رو از تن اونا جدا کنی….هر کسی اومده بیرون برای نجات آبرو و توهینی که بهش شده اومده بتونه از هویت خودش دفاع کنه….
   اینقد برای صحبت کردن تعصب به خرج ندید و خدایی حرف بزنید…

   آقای مسیحا یا مومن نماز خون خدا در قرآن می فرماید…

   سوره الحجرات آیه ۴۹

   اى مردم ما شما را از مرد و زنى آفریدیم و شما را ملت ملت و قبیله قبیله گردانیدیم تا با یکدیگر شناسایى متقابل حاصل کنید در حقیقت ارجمندترین شما نزد خدا پرهیزگارترین شماست بى‏تردید خداوند داناى آگاه است…

   سعی کن نماز خواندت با رفتارت یکی باشه…

   یا علی

 12. حسینی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  این پسرزاگرس اگرواقعی باشدبایدبابتواندرعایت احترام مطلب بنویسدوالاتوهین وبی ادبی نبایدکارمشکلی باشد.نژادپرست خواندن دیگران حرف زشتی است .شماباید به خودت وافکارت مسلط باشی وباسایرین بامنطق برخوردکنی والااین انتقاد ازنوشته دیگری بعلت عدم رعایت منطق وادب تف سربالاست.

 13. شریفی بختیاری Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  حامدها .حسینی ها .زاگرسی ها .شماها همه تون پسرای ایران زمین هستید خواهشا رعایت کنید احترامات را